S řadou Essentials by ARTISTRY bude i problematická pleť vypadat dokonale během několika minut!

Hana Benešová
06. Říjen 2017
Rychlé životní tempo si žádá stejně rychlou a efektivní péči o pleť. Speciálně vyvinutá řada Essentials by Artistry nabízí rychlé řešení v péči o problematickou pleť. Její složení je nekomedogenní, to v praxi znamená, že neucpává kožní póry a nezatěžuje mastnou pokožku. Díky snadným krokům a vysoce kvalitnímu složení, které redukuje kožní maz, bude vaše pleť po celý den čistá a bez nežádoucího lesku.

Gel s čisticím účinkem essentials by ARTISTRY™ je na bázi vody a bez oleje. Efektivně čistí pleť a odstraňuje make-up, nečistoty, odumřelé kožní buňky a přebytečný maz. Navíc dodává pleti svěží a zdravější vzhled. Jemná emulze essentials by ARTISTRY™ neobsahuje olej, nezatěžuje pokožku, dodává hydrataci a napomáhá obnovovat rovnováhu mastné pleti. Tato emulze obsahuje heřmánek a hydratující zinek, který absorbuje přebytečný kožní maz, redukuje jeho tvorbu a přitom zanechává zdravou a matnou pleť.

Hydratační krém essentials by ARTISTRY™ s makadamovým olejem pečuje o suchou pleť a zároveň ji zanechává matnou. Krém optimalizuje rovnováhu vlhkosti pokožky a zajišťuje dlouhotrvající hydrataci. Odličovací ubrousky essentials by ARTISTRY™ během chvilky zbaví pleť všech nečistot, odlíčí make-up i voděodolnou řasenku a neslíbatelnou rtěnku. Díky vitaminu E zanechávají ubrousky po čištění pleť matnou.

Osvěžující tonikum na problematickou pleť essentials by ARTISTRY™ nabízí velmi účinné řešení pro mastnou pleť a pleť se sklony k akné. Tonikum pomáhá rozjasňovat a čistit pleť a uvolňovat póry. Pleť díky němu vypadá zdravěji, snižuje viditelnost problémových míst, bílých a černých teček. Gel na problematickou pleť essentials by ARTISTRY™ odstraňuje již vzniklá problematická místa pleti a snižuje riziko tvorby dalších pupínků. Bojujte proti problematické pleti účinně, bez použití nešetrných syntetických přípravků.

A jak o problematickou pokožku pečovat? To radí Zuzana Gavendová, školitelka značky Artistry:„Pro mastnou pleť je důležité každodenní čištění. Důkladné, ale šetrné čištění by mělo být denní rutinou. Čištění odstraní nečistoty, pot, kožní maz a make-up. Čištění je důležité zejména pro pleť se sklony k tvorbě akné, neboť pomáhá pleti udržet si svoji přirozenou zdravou rovnováhu a podporuje její přirozený regenerační proces. Vyčištěná pleť mnohem účinněji vstřebává cenné účinné složky pleťových výrobků. Čištění pleti bychom měli provádět ráno i večer. Mastná pleť sama vylučuje množství kožního mazu, proto doporučuji používat k ošetření pleti lehké hydratační krémy. Ideální je i dopřát si jedenkrát týdně hlubokočistící masku.“

Kontakty

Firemní články