S ÚKLIDEM VÁM POMŮŽE ROBOTICKÝ VYSAVAČ SAMSUNG

Eva Bicanová
18. Prosinec 2015
Samsung má již od svého vzniku v roce 1938 odvahu investovat do nových technologií. Nyní vám představujeme jeho jedinečný robotický vysavač Powerbot VR9000. Díky pokročilé technologii Digital Inverter, která vytváří sací výkon 30W a je tudíž 60krát vyšší než u běžných robotických vysavačů, představuje Powerbot VR9000 novou éru úklidu.

Další nespornou výhodou robotického vysavače Samsung je jeho funkce Visionary Mapping Plus System – 10 integrovaných senzorů a kamera nejdříve zmapují místnost a potom naplánují takový postup úklidu, aby byl co nejefektivnější. Ve výbavě mu nechybí výkonný senzor FullView, který lépe rozpoznává místo svého pohybu a ví, na jakém povrchu se pohybuje. Je obdařen speciálními kolečky Easy Pass, které robota nadzvednou a ten tak krásně překoná kabely nebo prahy dveří.

Pro tento vysavač není nic překážkou a hravě si poradí i s kobercem. Systém FullView Sensor je schopný také rozpoznat malé překážky na cestě, takže zabrání srážce s nimi. Hubice má o polovinu delší bubnový kartáč (311 mm) a tedy širší záběr pro efektivnější úklid – vyčistí na jednou mnohem větší prostor a zabrání tomu, aby se do kartáče zapletly nechtěné věci. Speciální technologie CycloneForce snižuje riziko zanesení filtrů a zaručuje vysoký výkon. Pytlíky do vysavače nechte v sekci "minulost". Průhledná nádobka umístěná na vysavači ukazuje množství nashromážděného prachu, lehce se oddělí od přístroje a jednoduše se jen vysype.

Powerbot má dálkové ovládání s laserovým ukazovátkem, kterým jen namíříte na znečištěné místo a robot tam okamžitě začne uklízet. Po úklidu na podlaze nezůstanou žádné nečistoty ani stopy. Powerbot se nabíjí 60 minut a plně nabitý dokáže 160 minut uklízet. Nabíjí se samozřejmě automaticky. Vysavač Powerbot VR9000 je vyroben v inovativním designu a má 7 čistících módů. Takže pouze stačí vybrat jden z nich podle toho, na jaký úklid se chystáte.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor