Salvatore Ferragamo oslavuje otevření pražského butiku

Redakce
04. Květen 2018

V Pařížské ulici - místě, kde se nachází většina světoznámých luxusních značek - se v těchto dnech ve spolupráci s Literix Group otevřel nový butik Salvatore Ferragamo. A není to jenom luxusní adresa, kam se butik přestěhoval, velmi exkluzivní jsou i samotné interiéry, které zdobí mramor, dřevo, mosaz a ocel v kombinaci se zaoblenými tvary lakovaného nábytku a barevných sedacích souprav.

V obchodě zakoupíte dámskou i pánskou kolekci: kabelky a obuv, kožené a hedvábné doplňky, ale například i ready-to-wear kolekci. Speciální událost s názvem #FlowerInvasion, oslavující jaro a nadcházející léto, proměnila obchod svými barvami doslova v květinovou louku. O firmě Salvatore Ferragamo je známé, že kombinuje tradiční materiály s moderními. Tentokrát vsadila na jarní květinové motivy.

12. dubna 2018 se proto butik stal místem, připomínajícím květinový trh. Nebyly to jen květinové vzory šatů, zákazníci dostali za nákup dárek v podobě květinové dekorace, kterou pro ně na místě připravila přední česká floristka. Vyvrcholením dne byla koktejl party, které se zúčastnily známé osobnosti, mezi nimiž nechyběly topmodelka Pavlína Němcová, herečky Jana Plodková, Petra Nesvačilová, Sara Sandeva, modelky Aneta Vignerová, Zuzana Stráská, Kateřina Sokolová, zpěvačka Halina Mlynková, moderátorka Petra Svoboda, módní návrhářky Liběna Rochová, Beata Rajská a další. Pro všechny pozvané hosty aranžovala kytice Veronika Kutnarová (www.frezia.cz).

S projektem #FlowerInvasion se můžete setkat i na sociálních sítích. Jedná se o speciální příběh s obrázky a krátkými videi od kvetení květin až po produktové galerie s květinovým podkladem.