NEWS & ARTICLES

Salvatore Ferragamo oslavuje otevření pražského butiku

ARTICLE BY

V Pařížské ulici - místě, kde se nachází většina světoznámých luxusních značek - se v těchto dnech ve spolupráci s Literix Group otevřel nový butik Salvatore Ferragamo. A není to jenom luxusní adresa, kam se butik přestěhoval, velmi exkluzivní jsou i samotné interiéry, které zdobí mramor, dřevo, mosaz a ocel v kombinaci se zaoblenými tvary lakovaného nábytku a barevných sedacích souprav.

V obchodě zakoupíte dámskou i pánskou kolekci: kabelky a obuv, kožené a hedvábné doplňky, ale například i ready-to-wear kolekci. Speciální událost s názvem #FlowerInvasion, oslavující jaro a nadcházející léto, proměnila obchod svými barvami doslova v květinovou louku. O firmě Salvatore Ferragamo je známé, že kombinuje tradiční materiály s moderními. Tentokrát vsadila na jarní květinové motivy.

12. dubna 2018 se proto butik stal místem, připomínajícím květinový trh. Nebyly to jen květinové vzory šatů, zákazníci dostali za nákup dárek v podobě květinové dekorace, kterou pro ně na místě připravila přední česká floristka. Vyvrcholením dne byla koktejl party, které se zúčastnily známé osobnosti, mezi nimiž nechyběly topmodelka Pavlína Němcová, herečky Jana Plodková, Petra Nesvačilová, Sara Sandeva, modelky Aneta Vignerová, Zuzana Stráská, Kateřina Sokolová, zpěvačka Halina Mlynková, moderátorka Petra Svoboda, módní návrhářky Liběna Rochová, Beata Rajská a další. Pro všechny pozvané hosty aranžovala kytice Veronika Kutnarová (www.frezia.cz).

S projektem #FlowerInvasion se můžete setkat i na sociálních sítích. Jedná se o speciální příběh s obrázky a krátkými videi od kvetení květin až po produktové galerie s květinovým podkladem.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SALVATORE FERRAGAMO
224 814 779
ferragamo@lbm.cz
Pařížská 6, 110 00 Praha 1

Firemní články

Official Press Release

LUGARNO COLLECTION - VELIKONOČNÍ BALÍČEK

25.3.2012

Florencie v dubnu je nezapomenutelná - teplé jarní počasí a zároveň kouzlo tohoto velmi zajímavého města z neuvěřitelného úhlu pohledu.

Oslavte Velikonoce stylově. Velikonoční balíček - zahrnuje 3 noci, snídaně a velikonoční brunch. Cena pokoje začíná na 310 EUR za noc.

Official Press Release

VÝSTAVA OBUVI A ODĚVŮ MARILYN MONROE V MUZEU SALVATORE FERRAGAMO, FLORENCIE, 20. ČERVEN 2012 - 28. LEDEN 2013

15.8.2012

Muzeum Salvatore Ferragamo v italské Florencii hostí od 20. června 2012 do 28. ledna 2013 unikátní retrospektivní výstavu s názvem MARILYN k výročí 50 let od úmrtí herecké hvězdy Marilyn Monroe.

Official Press Release

SALVATORE FERRAGAMO NA TRH UVÁDÍ NOVOU ŽENSKOU VŮNI EMOZIONE

15.10.2014

V rámci Milano Fashion Week svou přehlídku Salvatore Ferragamo zahajuje představením své nové ženské vůně. Přehlídka se konala uvnitř barokního paláce Palazzo del Senato.

Official Press Release

SALVATORE FERRAGAMO PRAHA: LIMITOVANÁ KOLEKCE BOT MARILYN MONROE

20.5.2013

Mít boty jako Marilyn Monroe? Tento sen se může stát skutečností. V rámci výstavy Marilyn Monroe, která je k vidění od 30. května do 20. září na Pražském Hradě, představuje pražský butik italské značky SALVATORE FERRAGAMO limitovanou sérii bot, které nosila božská Marilyn.

Official Press Release

ITALSKÝ OBUVNÍK HOLLYWOODU SALVATORE FERRAGAMO

11.9.2016

Šít boty se naučil ve škole v Neapoli a ještě než založil svou vlastní společnost, šil boty pro hollywoodské hvězdy. O koho se jedná? O italského návrháře obuvi Salvatora Ferragama.

Official Press Release

SALVATORE FERRAGAMO PŘEDVEDL SVOU KOLEKCI INSPIROVANOU HOLLYWOODEM

14.7.2015

Italská značka Salvatore Ferragamo našla pro svou novou kolekci inspiraci v Hollywoodu.

SALVATORE FERRAGAMO PŘEDSTAVIL NOVOU KOLEKCI PRO JARO/LÉTO 2016

1.3.2016

Významný italský návrhář přichází s novou kolekcí pro jarní a letní dny. Tentokrát se v jeho tvorba rozzářila barvami a velmi odvážnými kombinacemi těchto barev.

Nový butik Salvatore Ferragamo v Praze

12.1.2018

V úterý 2. ledna luxusní italská módní značka Salvatore Ferragamo otevřela butik v Praze na nové adrese. Tento butik ve svěžím stylu je oproti předchozímu větší - rozprostírá se na rozloze 158 metrů čtverečních. Butik nabízí dámskou a pánskou kolekci oděvů a doplňků a sídlí na prestižní adrese Pařížská 6.

Salvatore Ferragamo jaro/léto 2018 se nese v duchu osobitosti a hravosti

6.4.2018

Kolekce Salvatore Ferragamo by Fulvio Rigoni pro jaro/léto 2018 oslavuje ženy, vyzdvihuje jejich rozmanité styly, osobnosti a krásu. "Žádné dvě ženy nejsou stejné - chtěl jsem oslavit ženskou individualitu a styl, živé barvy - stále se vyvíjející ženskost," říká Fulvio Rigoni, ředitel designu dámské RTW kolekce Salvatore Ferragamo.

Salvatore Ferragamo oslavuje otevření pražského butiku

4.5.2018

V Pařížské ulici - místě, kde se nachází většina světoznámých luxusních značek - se v těchto dnech ve spolupráci s Literix Group otevřel nový butik Salvatore Ferragamo.