ŠAMPAŇSKÉ MOËT & CHANDON ELEGANTNĚ ROZJISKŘÍ VÁNOČNÍ I NOVOROČNÍ OSLAVY S LIMITOVANOU EDICÍ “SO BUBBLY”

Redakce
24. Říjen 2014
Čtenost článku je: 13354 [?]

Buďte styloví. S šampaňským Moët & Chandon slaví konec roku 2014 lidé s dobrým vkusem. Značka Moët & Chandon pro tuto příležitost proto připravila zcela jedinečnou limitovanou kolekci šampaňského vína “So Bubbly”, která kráčí ruku v ruce s tradicí tohoto domu a oslavami nezapomenutelných chvil spojených s obdobím konce roku.

Edice So Bubbly oslavuje život plný elegance a stylu konce roku 2014. Jemné bublinky jsou symbolem nespoutaného ducha značky Moët & Chandon, které pozvedají zážitky spojené s oslavami a přeměňují je v nezapomenutelné okamžiky, které chcete střežit a sdílet. Šampaňské můžete ochutnat hned v několika variantách.

So Bubbly Bath Ice Bucket

Balíček obsahuje 75 cl láhev šampaňského Moët Imperial a 10 chladících bublinek. Transparentní dárková krabice funguje jako ledák na chlazení šampaňskéh. Prodávat se bude ve specializovaných prodejnách od října do listopadu za 1730,- Kč.

 

So Bubbly Bath Jeroboam

So Bubbly Bath Jeroboam představuje slavnostní limitovanou kolekci ikonického šampaňského Moët Impérial ve velkorysé lahvi typu jeroboam. Láhev je ponořena do třpytivé vany se záplavou stovky zlatých bublinek, které víno jemně chladí. Pro servírování nejoblíbenějšího šampaňského na světě se skvěle hodí 4 velké zlaté skleničky. So Bubbly Bath Jeroboam je skutečně ideálním doplňkem pro každou oslavu spojenou s koncem letošního roku. Prodávána je od tohoto října.

 

So Bubbly Festive box

Slavnostní dárkové balení šampaňského zaujme na první pohled třpytivě zlatavou barvou s reliéfem zlatých bublinek. I ten se bude prodávat od října. Cena 1200 Kč.

www.moet.com

MOET & CHANDON CHAMPAGNE