Samsung Galaxy S7 edge a S7 se představily v růžové a stříbrné barvě

Redakce Luxus.cz
17. Červen 2016
Samsung začal v České republice prodávat svůj nejnovější smartphone Galaxy S7 edge a Galaxy S7 v růžové a stříbrné variantě. Barevná paleta prémiových modelů se tak rozrostla společně se zlatou, bílou a černou na celkových pět. Pomocí vlastního procesu nazvaného 3D tvarování dosáhl Samsung přesně zakřiveného 3D skla, které lícuje s kovovou slitinou a vytváří jedinečně hladké a pevné tělo. Dvojitě zakřivené zadní části telefonů jsou také důvodem, proč se tak pohodlně drží v ruce.

Rozdíl mezi oběma je na první pohled ve velikosti displeje a jeho zahnutí. Galaxy S7 má úhlopříčku 5,1 palce a displej je orámován tenkým rámečkem. Galaxy S7 edge je o trochu větší, 5,5 palce, a má displej typický pro Samsung edge, tj. zahnutý po obou stranách. Tento design poskytuje praktické a efektivnější ovládání na okraji telefonu (na speciální liště). Prostřednictvím jednoduchých ikon se tak dostanete k nejoblíbenějším uživatelským funkcím, jako jsou e-mail, nejčastější kontakty, režim selfie nebo aplikace.

Telefony jsou odolné proti vodě a prachu (IP68), takže se s nimi nemusíte bát k bazénu nebo do terénu. Mají vyšší kapacitu baterie a hlavně podporují funkci rychlého nabíjení přes kabel i bezdrátově, což je u smartphonů vlastnost k nezaplacení. Telefon se do 100 minut nabije na 100 %. Obě novinky mají také hybridní slot, do kterého může uživatel vložit zároveň SIM kartu i microSD kartu, a tak získat další úložiště o velikosti až 200 GB.

Pokud bychom měli vypíchnout jednu vlastnost, která je u modelů Galaxy S7 opravdu excelentní, byl by to určitě fotoaparát. Hrátkám s jeho funkcemi propadl například muž roku 2015 Jakub Kraus nebo maďarská zpěvačka a moderátorka Regina Dukai. Čím to je? Jako první smartphony v historii využívají technologii Dual Pixel, díky níž je možné pořídit vysoce kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek. Tento senzor dokáže zaostřit tak rychle a přesně, jako to dělají naše oči. Vysoká světelnost f/1,7 zajišťuje jasnější a ostřejší fotografie. Pokud vás hra s fotografií opravdu baví, zamilujete si funkci Motion photo, která zachytí přesně tři sekundy předtím, než stisknete spoušť. Pak můžete zvolit, který moment zachováte jako statickou fotografii. Nebo videa, kdy je možné vybranou část záběru zpomalit, a vytvořit tak netradiční záběr. Samsung také průběžně rozšiřuje nabídku příslušenství, aby zákazníkům zážitek z Galaxy S7 edge | S7 umocnil. Aktuálně se v čele zájmu drží brýle pro virtuální realitu Gear VR, zanedlouho k nim přibude 360stupňová kamera Gear 360, která přináší další možnosti nevídané zábavy.

Na trh přichází i nové sportovní náramky Gear Fit 2 v módních barvách. Novinky mají vestavěnou GPS, senzor tepové frekvence i samostatný hudební přehrávač, který doplní bezdrátová sluchátka Gear IconX, což ocení hlavně sportovní nadšenci. Umožňují sledovat intenzitu aktivity, tím sportovce motivují a stávají se i stylovým doplňkem a fitness trenérem.

Firemní články

S chladničkou Samsung Family Hub přicházejí umělá inteligence a automatizace až do kuchyně
Samsung The Frame: Televizor, který se při vypnutí promění v obraz
Galaxy Note 10: telefon, který díky jedinečnému výkonu vnáší do života vášeň
Nový režim Ambient televizorů QLED od společnosti Samsung dokáže proměnit obývací pokoj v uměleckou galerii
Samsung QLED TV disponují inovativními technologiemi i prvotřídním vzhledem
Smartphone od Samsungu se skládacím displejem přijde na trh již příští rok
Samsung Galaxy S7 edge a S7 se představily v růžové a stříbrné barvě
PROHNUTÉ MONITORY SAMSUNG ZÍSKALY POTVRZENÍ OD HARVARDOVY LÉKAŘSKÉ FAKULTY
ZACHYŤ TE JEDINEČNÉ OKAMŽIKY SE SAMSUNG GEAR 360
SAMSUNG ODHALIL NOVOU GENERACI SMARTPHONŮ GALAXY S7 A GALAXY S7 EDGE
S ÚKLIDEM VÁM POMŮŽE ROBOTICKÝ VYSAVAČ SAMSUNG
HODINKY SAMSUNG GEAR S2 V DESIGNECH OD ALESSANDRA MENDINIHO
PROJECT ZERO 2 - SAMSUNG JIŽ BRZY ODHALÍ ZVĚTŠENINU TELFONU GALAXY 6 EDGE
NECHTE SE UNÉST OBRAZEM TELEVIZE SAMSUNG JS9500
OPTIMÁLNÍ PROSTŘEDÍ NEJEN PRO VÁŠ SPÁNEK VÁM ZARUČÍ KLIMATIZACE SAMSUNG
ZLATÁ OPĚT NA VÝSLUNÍ SE SAMSUNG GALAXY
SAMSUNG GALAXY S5 MINI – MALÉ TĚLO, VELKÁ DUŠE
MODERNÍ ŽENY DO CHLADNIČEK UKLÁDAJÍ OBLEČENÍ A KOSMETIKU
Nejnovější pračky Samsung definují trendy domácností
SAMSUNG MĚNÍ DOSAVADNÍ PŘEDSTAVY O CHLADNIČKÁCH
Official Press ReleaseROBOTICKÝ VYSAVAČ SAMSUNG NAVIBOT S UDĚLÁ PRÁCI ZA VÁS
Official Press ReleaseNOVÉ NOTEBOOKY SAMSUNG SÉRIE 5 550P NADCHNOU HRÁČE I FILMOVÉ FANOUŠKY
Official Press ReleaseČERNÁ ELEKTRONIKA V BÍLÉM PROVEDENÍ - SAMSUNG 3D LED SMART TV
Official Press ReleaseSAMSUNG FULL HD 3D LED TV 9000 - NEJTENČÍ SÉRIE TELEVIZORŮ NA SVĚTĚ
Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor