SAMSUNG ODHALIL NOVOU GENERACI SMARTPHONŮ GALAXY S7 A GALAXY S7 EDGE

Andrea Mevaldová
13. Duben 2016
Na trhu se objevil další přírůstek do rodiny Samsung, Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Obě novinky jsou vytvořené na míru soudobému životnímu stylu spotřebitelů. Vynikají vytříbeným designem, špičkovým fotoaparátem, efektivnějšími funkcemi softwaru a bezkonkurenční schopností propojit se s dalšími zařízeními a službami.

Fotoaparát Dual Pixel vám umožní zachytit okamžiky co nejjasněji a dokáže vykouzlit i ostrý obraz za zhoršených světelných podmínek. Revoluční technologie Dual Pixel, má vyšší rychlost závěrky a přesnější automatické ostření. Nový režim Motion Panorama přináší do tradičních panoramatických fotografií pohyb. Získáte tak dokonalý vizuální zážitek.

Samsung Galaxy S7 s úhlopříčkou 5,1 palce a Galaxy S7 edge s úhlopříčkou 5,5 palce jsou vyrobené z 3D skla a kovu. Toto elegantní provedení s dlouhou životností a ergonomickými křivkami se i příjemně drží v ruce. Nová funkce displeje Always-On vám umožní zjednodušené, bezdotykové ovládání, díky kterému nezmeškáte žádný hovor nebo důležité upozornění. Nejnovější smartphony Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge jsou samozřejmě velmi odolné proti prachu a vodě.

Samsung i nadále posouvá hranice hardwaru, softwaru a služeb. Vytváří tak zařízení, která zlepšují způsob připojení, sdílení a užívání si života. S telefony Galaxy S7 a Galaxy S7 edge se můžete bez problému propojit na nové chytré hodinky Gear S2 Classic pro monitorování kondice, nebo využít propojení s Gear VR pro procestování. Samsung nově definuje, co je možné pro mobilní zážitky i mimo ně.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor