Samsung QLED TV disponují inovativními technologiemi i prvotřídním vzhledem

Hana Benešová
22. Březen 2017
Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení.

Na slavnostní vernisáži v Paříži společnost Samsung Electronics zveřejnila detaily o své prémiové řadě QLED TV. Nové modely televizorů s pokročilými technologiemi potvrzují Samsung v roli inovátora, který vytváří budoucnost domácí zábavy.

„V Samsungu se neustále snažíme poskytovat svým zákazníkům nejpokročilejší technologie, které jim přinesou bezkonkurenční divácký zážitek a špičkový design skvěle doplňující jejich každodenní život,” říká HS Kim, prezident divize Visual Display Business společnosti Samsung Electronics. „Naše letošní řada skutečně ohlašuje novou ‘televizní’ éru a potvrzuje jí dokonalou kvalitou obrazu, designem i chytrými funkcemi“.

Nejnovější QLED TV staví diváka na první místo a jejich prémiový design se zaměřuje na tři klíčové prvky. Tím prvním je Q Picture, kdy nová řada QLED TV posouvá technologii Quantum Dot na novou úroveň a nabízí pokrok v oblasti úspory světla, stability a širšího barevného spektra.

Dalším prvkem je Q Smart - rozšířený Samsung Smart Hub je ještě intuitivnější a ucelenější. Zdokonalený dálkový ovladač Samsung One nyní podporuje více zařízení a nabízí možnost hlasového ovládání různých smart funkcí. Třetím prvkem je Q Style - zcela nový způsob propojení Invisible Connection řeší problém nevzhledných kabelů a „nepořádku“ kolem televizoru.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor