SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2015 ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

Eva Bicanová
18. Září 2015
Čtenost článku je: 15648 [?]
Prestižní soutěž Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pro Českou a Slovenskou republiku má své vítěze. Finále se odehrálo 3. září ve Španělském sále Pražského hradu. Jména vítězů pro ČR a Slovensko jsou: Aneta Měšťanová – ČR, 15 let Kristian Černík – ČR, 15 let Lea Novosedliaková – SK, 17 let Dominik Oravec SK, 18 let

Slavnostního finále se zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava a známí lidí ze showbusinessu a módního průmyslu v České republice i na Slovensku. O hudební doprovod se postarala zpěvačka Michaela Gemrotová a hudební formace Republic of Two. Finálovým večerem provázel Jiří Havelka.

Porota byla složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. Zasedala v ní například Pavlína Němcová, slovenská topmodelka Michaela Kocianová, fotograf Michal Pudelka, prezident sítě Elite Model Management Vick Mihaci či ředitel soutěže Sáša Jány. Čestnou předsedkyní poroty 24. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala topmodelka Tereza Maxová.

Hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže byla značka Schwarzkopf. Dalším partnerem byla značka Rowenta a do projektu se též zapojila kosmetická značka Vita Liberata a lifestylový magazín Feminity. Oficiální dekorativní kosmetikou finalistek se pro tento rok stala značka Artdeco.

Celkem 25 castingů probíhalo v březnu a v dubnu v obchodních centrech po celé ČR a SR. Soustředění před samotným finále proběhlo od 28. srpna v pražském hotelu Ambassador – Zlatá Husa, kde byli zároveň finalistky a finalisté ubytováni. Po slavnostním finále se hosté přesunuli na afterparty do Art Restaurant Mánes.

Finalisté předvedli kolekce francouzských a italských módních domů. Fashion partnerem finálového večera byla společnost Luxury Brand Management. Schwarzkopf Elite Model Look je největší modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí přes 450 000 zájemců z více než 55 zemí světa.

ELITE MODEL LOOK

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže