Sdružení Czech top 100 pořádalo slavnostní akci Obědy nad Prahou

Redakce Luxus.cz
16. Červen 2017
Předposlední květnový den proběhlo setkání osobností, které byly společností CZECH TOP 100 pozvány na oběd. Sešly se nad Prahou, v žižkovské televizní věži, kde v tu chvíli panovala 35stupňová vedra.

Naštěstí je restaurace Oblaca v žižkovské věži výborně klimatizovaná, takže mohli pánové, kteří na oběd přišli, narychlo obléknout saka a uvázat kravaty, a zůstat tak gentlemany za každé situace.

Setkání začalo představením Jakuba Dubského a společnosti Moët Hennesy CZECH REPUBLIC. Za zajímavého vyprávění zúčastněným představil pravé šampaňské Moët & Chandon – proslulé to značky, která je již 270 let stará.

O neformální náladu se postaral samotný předseda CZECH TOP 100, Jan Struž. Všechny přítomné velmi zábavně představil, a dodal setkání příjemnou atmosféru. I když se ráno mnozí ještě neznali, o několik chvil později již probíhala živá diskuze nad rozličnými tématy.

Po obědě byla servírována káva a cukrářské speciality baru Oblaca. Třešničkou na dortu byla vynikající zmrzlina, kterou barman během několika minut připravil ze suchého ledu a drinků. Toto setkání bylo velmi příjemné a zcela jistě přínosné pro všechny strany.