NEWS & ARTICLES

Sdružení Czech top 100 pořádalo slavnostní akci Obědy nad Prahou

ARTICLE BY

Předposlední květnový den proběhlo setkání osobností, které byly společností CZECH TOP 100 pozvány na oběd. Sešly se nad Prahou, v žižkovské televizní věži, kde v tu chvíli panovala 35stupňová vedra.

Naštěstí je restaurace Oblaca v žižkovské věži výborně klimatizovaná, takže mohli pánové, kteří na oběd přišli, narychlo obléknout saka a uvázat kravaty, a zůstat tak gentlemany za každé situace.

Setkání začalo představením Jakuba Dubského a společnosti Moët Hennesy CZECH REPUBLIC. Za zajímavého vyprávění zúčastněným představil pravé šampaňské Moët & Chandon – proslulé to značky, která je již 270 let stará.

O neformální náladu se postaral samotný předseda CZECH TOP 100, Jan Struž. Všechny přítomné velmi zábavně představil, a dodal setkání příjemnou atmosféru. I když se ráno mnozí ještě neznali, o několik chvil později již probíhala živá diskuze nad rozličnými tématy.

Po obědě byla servírována káva a cukrářské speciality baru Oblaca. Třešničkou na dortu byla vynikající zmrzlina, kterou barman během několika minut připravil ze suchého ledu a drinků. Toto setkání bylo velmi příjemné a zcela jistě přínosné pro všechny strany.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Czech top 100
+420 233 313 963
info@czechtop100.cz
Revoluční 25, Praha

Firemní články

Mimořádný, elegantní a nezapomenutelný, takový byl Galavečer CZEch top 100

4.7.2017

Galavečer Czech Top 100 se konal ve Španělském sále Pražského hradu 21. června 2017. Dal by se shrnout slovy Velký večer velkých osobností, pro který byly prostory Španělského sálu, v němž se již od 17. století konaly významné akce, jako stvořeny.

Trumpová zářila ve Španělském sále

3.7.2017

Mediální bouře kolem návštěvy Ivany Trumpové je již nyní nahrazena střípky z Karlovarského filmového festivalu.

Sdružení Czech top 100 pořádalo slavnostní akci Obědy nad Prahou

16.6.2017

Předposlední květnový den proběhlo setkání osobností, které byly společností CZECH TOP 100 pozvány na oběd. Sešly se nad Prahou, v žižkovské televizní věži, kde v tu chvíli panovala 35stupňová vedra.

23. ročník slavnostního vyhlášení výsledků nejvýznamnějších firem ČR CZECH TOP 100 se blíží

12.5.2017

Stalo se již tradicí, že slavnostní vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem České republiky je spojeno s exkluzivní společenskou událostí, která je místem setkání významných osobností české ekonomiky.

CZECH TOP 100 letos ve Španělském sále

3.5.2017

Je mu osmašedesát let, ale při setkání s ním máte pocit, že před vámi sedí člověk o generaci mladší. Srší elánem a energií a jeho dobrá nálada je nakažlivá. Řeč je o Janu Stružovi, zakladateli téměř čtvrtstoletí starého, ale prestižního projektu CZECH TOP 100.

účastníci měli možnost se setkat na hřišti s velice uznávaným fotbalistou Pavlem Nevědem

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2017 letos vstupuje do 12. ročníku

4.4.2017

Pod pojmem sportovní turnaj si lze představit tvrdé zápolení, usilovnou snahu vyhrát za vynaložení všech sil a dovedností získaných mnohaletým tvrdým tréninkem. Vítězové padají vysílením, poražení se hroutí.