Se svatební agenturou White Agency si svůj velký den užijete bez starostí

Hana Benešová
10. Listopad 2017
Agentura White Agency se organizaci svateb a eventů věnuje již od roku 2005. Při přípravě se vždy snaží vytvářet pro každou svatbu vlastní styl a koncept tak, aby odrážel osobnost jejích klientů. Společnost si zakládá na osobním přístupu a smyslu pro sebemenší detail.

Agentura nabízí kompletní plánování svatby, koordinaci svatebního dne nebo konzultaci před svatbou pro nevěsty, které si svou svatbu rozhodly připravit samy. Se svatbou Vám agentura pomůže v nejen v České republice, ale i na jakémkoli jiném kontinentu. Právě Vy, čtenáři Luxusu, oceníte, že se White Agency zaměřuje na luxusní a VIP svatby.

V kompletním svatebním plánování je zahrnuto mimo jiné vyhledávání svatebního místa, návrh konceptu a barev svatby, pomoc s výběrem vhodného menu a nápojů, navrhnutí kompletního programu, vytvoření scénáře svatby a seznámení s etiketou. Jen pro vás bude k dispozici minimálně jeden hlavní svatební organizátor.

Pokud si chcete svatbu organizovat sami, ale chcete vědět, co vás čeká, jsou pro vás vhodné svatební konzultace. Ve White Agency vám mimo jiné poradí, jaké jsou současné trendy, kde hledat inspiraci, jak ušetřit peníze a jak si vyrobit některé věci sami.

Kromě organizace samotných svateb agentura zajistí i baby shower, předsvatební večeře, posvatební party, oslavy výročí a narozenin, a pomůže i s netradičním scénářem žádosti o ruku.