Skiny nabízí více než 40 značek luxusního prádla

Hana Benešová
14. Září 2018

U Skiny.cz pořídíte spodní prádlo od různých světových značek, jako je Mustang, Skiny, Schiesser, Calvin Klein, Wonderbra a další. V našem článku jsme se zaměřili na spodní prádlo pro muže. Právě v tom luxusním se totiž budou naše drahé polovičky cítit jako v bavlnce.

Nezbytnou součástí pánského šatníku jsou boxerky. Oproti slipům jsou rozšířeny o „nohavičky“, které umožňují větší volnost a pohodlí. Hodí se na jakoukoli příležitost. Muži se v nich cítí skvěle jak při běžném nošení, tak při sportu. V nabídce Skiny pánové naleznou zejména kvalitní bavlněné a modalové boxerky pohodlných střihů.

Kromě boxerek, tang, trenýrků a slipů prodává Skiny také luxusní pánské župany. Jedním z nich je prémiový pánský velurový župan - koupací plášť Mario od značky Bugatti. Hodí se pro muže, kteří mají svůj styl a chtějí za každé situace vypadat dokonale. Tento elegantní župan černé barvy s šedým lemováním a s tenkým červeným lemem je měkký a velmi příjemný - a co muži ocení, dobře udržovatelný.

Také nabídka pyžam je u Skiny široká. Mladistvě budou muži každého věku vypadat v pyžamu ze 100% bavlny od značky Tom Tailor, a nejen v něm! U Skiny naleznou také kalhoty pro volný čas. Mezi nimi vede oblíbená a známá kolekce MIX & RELAX od značky Schiesser. Tyto kalhoty jsou pohodlným oblečením jak pro práci na zahradě, tak pro cestování, nebo domácí nicnedělání.