ŠKOLY & VZDěLáNí

Threshold, kvalitní a profesionální jazyková škola

13.4.2018

Jazyková škola Threshold Training Associates byla založena v roce 1995 Mgr. Jitkou Blažkovou. Jak sama říká: "...Jméno školy odráží tehdejší záměr partnera zůstat v kontaktu s Anglií a angličtinou a mojí potřebu vnést do názvu i podnikání český rozměr, což se mi podařilo ve formě legendy o založení Prahy.“

Stories, trochu jiná jazyková škola

22.3.2018

Jazyková škola Stories poskytuje individuální jazykové kurzy. Výuka jazyků zde probíhá méně tradičně, než je u ostatních jazykových škol zvykem. Ve Stories řeknete, co Vás baví a oni Vám zde vytvoří individuální anglický příběh. A je zcela jedno, zda jste fanoušek do hokeje nebo nadšenkyně do zahradničení.

Znalost etikety je v současné době nezbytná!

22.2.2018

Každý člověk by měl ovládat základní pravidla etikety, nicméně lidé na vysokých postech by je měli ovládat dokonale. Pokud cítíte, že v tomto oboru máte mezery, obraťte se na Elišku Haškovou Coolidge, ženu, která pracovala u několika amerických prezidentů.

Generace padesátníků

16.10.2017

Česká republika i celá Evropská unie se potýká se stárnutím populace, což souvisí také s prodlužováním délky setrvání na trhu práce. Na jednu stranu je zde vyvíjen tlak na osoby 50+, aby co nejdéle zůstaly na trhu práce, na druhou stranu tyto osoby tvoří více než čtvrtinu všech nezaměstnaných.

Institut Le Rosey je nejdražší soukromou školou na světě

21.7.2017

Švýcarsko je pověstné svými soukromými školami, na které mohou poslat studovat své potomky jen ti nejbohatší. Institut Le Rosey založený roku 1880 je nejstarší a největší z internátních škol v této horské zemi. Přezdívá se jí „škola králů“, jelikož se tu vzdělávají princové a princezny.

Subscribe to RSS - Školy & Vzdělání