SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ BUTIKU BVLGARI VE MĚSTĚ HONG KONG NA TŘÍDĚ CANTON ROAD

Redakce
20. Duben 2015
Čtenost článku je: 16727 [?]

BVLGARI zpečetilo své postavení oblíbeného italského šperkařského domu i v daleké Asii, a to konkrétně v Hong Kongu. Společnost zde otevřela nový butik.

Slavnostního otevření na třídě Canton Road, jež je domovem mnoha butiků světových luxusních značek a výběrových obchodních center, se zúčastnila celá řada osobností. Večer byl v režii samotného CEO BVLGARI Jean-Christophe Babina, který měl tu čest a přestřihnul stuhu lemující vchod do nového světa BVLGARI. Doprovodem mu byli Antoine Pine, Country Managing Director pro Čínu a Austrálii, charismatický herec a ambassador BVLGARI Luke Evans a slečna Canis Lee zastupující společnost Harbour City Estates Limited. Při této významné události nemohla samozřejmě chybět okouzlující mladá herečka Shu Qi, která je ambasadorka značky na čínském trhu.

Po slavnostním otevření následoval lví tanec, který by měl přinést novému butiku prosperitu. Mimo to navíc ještě okouzlil přihlížející hosty svým ohromujícím akrobatickým vystoupením.

Interiér butiku byl svěřen do ruku architekta Petera Marino, jenž měl rovněž na starost renovaci butiku BVLGARI v Římě. Interiér je proto plný odkazů k historickým kořenům, této značky, tedy ke svému rodnému městu Řím.

Galerie