Slovanský dům představuje POP-UP store značky my.pled

Redakce Luxus.cz
27. Září 2018

Ve čtvrtek 20. září byl ve Slovanském domě představen nový POP-UP store české značky my.pled. K této příležitosti, společně s tváří značky Mahulenou Bočanovou, byla představena nová kolekce plédů pro podzim letošního roku.

Již 3 roky tato značka, o níž jsme vás před nedávnem informovali, působí na trhu a za tu dobu vyvinula více jak 30 střihů a 9 originálních úchytů, které zpříjemní jejich nošení. V nově otevřeném pop-up store najdete novou kolekci podzim 2018. Ta v sobě kloubí klasické modely ve stylu “podzimní kostky” a dvě novinky.

Ambasadorkou podzimní kolekce se stala úžasná žena a herečka Mahulena Bočanová, se kterou jsou plédy nafoceny. Jak ambasadorka říká: „my.pled je pro mě elegance ve vteřině, a to žena ocení.

První novinkou z podzimní kolekce je svetrový pléd. Nosit pléd místo svetru, kdy jen přehodíte a jdete? Už žádné obepnuté svetry a kvůli nim zmačkané košile, šaty, zničený účes a make up! A hlavně se pod pléd schová i to, co schovat chceme. Není nic příjemnějšího než se zabalit do tepla a stále vypadat žensky.

Druhou novinkou jsou plédy, jež mají zajímavé originální zapínání, takže můžete nejen přehodit, ale i zapnout. Díky tomu vytvoříte skoro “poncho”. A co víc, variabilita zapínání a přehazování vás bude bavit!

POP-UP STORE značky my.pled ve Slovanském domě na adrese Na Příkopě 22, Praha 1 bude otevřen od 20. 9. do 20. 10. 2018.