Snad každá žena miluje šperky…aneb třpytivé tipy na vánoční dárky

Roberto Coin Venetian Princess
Zuzana Majorská
01. Prosinec 2016

Nepostradatelným kouskem každé milovnice módy jsou bezesporu perly. Ty najdete v kolekci Tous Icon Pearl. Jsou klasické a nesmrtelné, a proto není divu, že mají ve světě módních doplňků své nezastupitelné místo. Bez ohledu na to, zda si pohrávají s klasickým minimalismem v kombinaci se stříbrem a zlatem nebo jsou zpracovány v moderním duchu, vždy zaujmou svou nadčasovostí.

Tous Icon Pearl

Tous Icon Pearl

U příležitosti padesátiletého výročí kariéry Rosy Oriol ve světě šperků, uvádí značka TOUS kolekci Day Dreams. Tato kolekce pro sezonu podzim/zima 2016 je inspirována klasickými šperky z historie TOUS a skládá poctu autentickému odkazu značky v oblasti navrhování a výroby šperků. Na světlo světa se dostávají nové interpretace klasických kolekcí, které časem získaly ikonický status.

Tous Day Dreams

Tous Day Dreams

Výjimečné kolekce šperků z nového katalogu klenotnictví HALADA ještě více než kdy předtím reflektují trvalou hodnotu mistrně zpracovaného klenotu. Kolekce HALADA Diamonds nabízí skvostné poklady přírody, které oslavují nadčasovou krásu. V diamantových kolekcích HALADA Excellent Diamond Collection a HALADA Classic Diamond Collection jsou zastoupeny šperky dokonale podtrhující perfektní brilanci kamene.

Halada Diamonds

Halada Diamonds

Ve své tradici pokračuje i kolekce HALADA Cosmos, která se v tomto roce rozrostla o nový šperk s inovativním multifunkčním uzávěrem, jenž lze díky speciálnímu systému umístit na různé náhrdelníky. Velmi krásné jsou také duté šperky, které vznikají zajímavou technikou, kdy se pozlatí vosková forma, načež se vosk nechá roztavit a vyteče. Tyto šperky, ač působí robustně, jsou proto extrémně lehké.

Exkluzivní kolekci Den D přináší Gioia by Pavlína Němcová. Kolekce umožňuje uchovat si neopakovatelnou vzpomínku na celý život. Přináší ručně vyráběné náramky s čísly dnů a měsíců v roce, díky nimž je možné připomínat si nejkrásnější životní okamžiky každý den. Náramky lze pořídit ve dvou verzích - se zlatým řetízkem či hedvábnou stužkou.

Revoluční design, diamanty a hroty drahých kamenů jsou poprvé pohromadě v nevídané kolekci Roberta Coina Rock & Diamond zobrazující krásu rebelie 70. let, kterým vládl glam rock.Diamanty dodávající šperkům jasnou záři a směle tvarované siluety ve Vás probudí důvtip moderní “rock girl”, odvážné a temperamentní, která zároveň nemůže odolat eleganci.

Roberto Coin Rock & Diamond

Roberto Coin Rock & Diamond

Nejnovější kolekce Roberto Coina má výstižný název „Princess“, neboť je vyprávěna jako pohádka, rozdělená do několika rozmanitých příběhů zlata, květin, světla a stínů, orámovaných magickou zlatou nitkou. Šperky z kolekce Princess jsou rozličné a všechny jedinečné, stejně jako múzy, které se jim staly inspirací. Zlato, někdy blyštivé, jindy saténově matné se střídá s romantickým květinovým vzorem a rockovým často až moderním pojetím.

Roberto Coin Princess

Roberto Coin Princess

Swingující Londýn dal v průběhu 60. a 70. let rozkvést modernímu umění, novým stylům a inovativní módě, přetvořil tak britskou kulturu a stal se také inspirací nejnovější kolekce Carnaby Street z pera Roberto Coina. Energie patrná v každém kousku z kolekce se promítla do charakteristických siluet a hry barev, které připomínají extravagantní trendy ovládající scénu té doby. Carnaby Street kolekce je dynamická, ušlechtilá a přesto avantgardní. Odhaluje svou silnou a charismatickou podstatu rodící se ikony a připomíná tak výbušné začátky předních uměleckých hnutí.

Roberto Coin Carnaby Street

Roberto Coin Carnaby Street

Ze spolupráce s italskou módní značkou MAX&Co. vznikla speciální kolekce šperků Swarovski. Šperky z Autumn/Winter kolekce s krystaly Swarovski dokreslují vintage orientaci MAX&Co. a jsou snadno kombinovatelné. Jemné klenoty se hodí k dennímu nošení i pro slavnostnější příležitosti.

Swarovski - MAX&Co.

Swarovski - MAX&Co.

V kolekci LAYERING se na náramcích, řetízcích a náušnicích opakuje motiv hvězdy ozdobené krystaly. Výraznější šperky z kolekce HERO odkazují na bohémský a romantický styl MAX&Co., jsou zdobeny růžovými krystaly, které působí smyslně a moderně. Šperky z kolekce CRYSTAL ROCK mají tvar kruhu a krášlí je černé krystaly, podtrhující elegantní styl. Kolekce ALCATARA je určena chick ženám

ROBERTO COIN

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Roberto Coin Venetian Princess
Roberto Coin Rock & Diamond
Tous Day Dreams
Roberto Coin Carnaby Street
Swarovski - MAX&Co.
Tous Icon Pearl
Roberto Coin Princess
Halada Diamonds

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže