Snídaně u Tiffanyho? V New Yorku už ji můžete zažít i vy!

Hana Benešová
23. Listopad 2017
Tiffany před několika odhalilo dlouho očekávanou rekonstrukci čtvrtého patra ve svém vlajkovém obchodě na Páté Avenue a představilo vůbec první gastronomický koncept Tiffany & Co. – kavárnu Blue Box Café.

Nově vzniklý interiér je nádherný. Prostupuje jej lehkost a moderní elegantní styl, objevují se zde i industriální prvky, které evokují řemeslnou zručnost a odkaz společnosti Tiffany. Hravé se harmonicky doplňují s luxusními povrchy, jakými jsou mramor či amazonit.

Schodiště vedoucí do čtvrtého podlaží obsahuje moderní trio téměř 15 stop vysokých světelných řetězců, které pochází z dílny pařížských designérů Ronana a Erwana Bouroullecových. Ručně malované znaky & obklopují dramatické osvětlení. Tento designový motiv se objevuje i v nejnovější kolekci doplňků a vybavení pro domácnost (Home & Accessories Collection), kterou Tiffany nedávno uvedlo na trh a jejímž domovem je právě 4. patro vlajkového obchodu na Fifth Avenue.

Moderně pojatý portrét zakladatele značky, Charlese Lewise Tiffanyho, který visí na jedné stěně, je sestaven z 8000 barevných šroubků. Celým interiérem prostupuje ikonický tyrkysový odstín Tiffany Blue® , nejvýraznější je v designu kavárny Blue Box Café.

Kavárna podává jídla z těch nejkvalitnějších surovin získávaných z regionálních zdrojů. Její menu představuje rafinované variace charakteristických newyorských pokrmů v jedinečném stylu Tiffany. Prostředí je dokonalé, jídlo inspirující a kavárna obsluhuje hosty, kteří vždy snili o tom, že si dají snídani u Tiffanyho. Slavnostního otevření se zúčastily například herečky Olivia Wilde a Riley Keough.

Firemní články