Benefit Cometics
Konec soutěže
28. 06. 2020 20:00
Celková cena výher
6300 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
Benefit Cosmetics
Web

Pokud jste se ještě nesetkali se značkou Benefit, přicházíte o mnoho zábavy! Nejenže jejich mottem je „Smích je nejlepší kosmetika“, ale už při pohledu na rozkošné originální obaly se rozzáří snad každý.

 

Benefit Cometics

Benefit Cometics

Tato značka vznikla 1976 v Kalifornském San Franciscu a nyní patří pod koncern Louis Vuitton Moët Hennessy. Jejich pyšné prvenství a know how se skrývá zejména v obočí. Drží světové prvenství co se týká prodeje produktů na obočí, ale jsou světovými lídry i v kategoriích řasenek, bází a tvářenek. V České republice najdete Benefit exkluzivně v parfumeriích Sephora, na Slovensku zase v parfumeriích Douglas.

Benefit Cometics

Benefit Cometics

Jejich specialitou jsou takzvané BrowBary, které najdete na vybraných pobočkách. Na těchto růžových místech vás přivítají speciálně školení profesionálové, kteří vyměří vaše obočí přesně podle vašeho obličeje a doporučí po konzultaci s vámi tvar, který bude podle vašich představ. Obočí se na Brow Baru depiluje voskem, což je rychlejší, efektivnější a méně bolestivá metoda než v případě trhání pinzetou. Obočí je začištěné a má krásný tvar. Využít ale můžete i barvení obočí nebo depilaci horního rtu. Součástí servisu je i i jemné líčení a poradenství. Máte tak jedinečnou příležitost se nechat zkrášlit a vyzkoušet další bestsellery tohoto indie brandu.

Precizní tužka na obočí Precisely

Precizní tužka na obočí Precisely

Jako věhlasné bestsellery můžeme doporučit například póry vyhlazující bázi Porefessional, bronzer Hoola s dokonalým odstínem a pigmentací, prodlužovací řasenku They’re Real! Nebo precizní tužku na obočí Precisely, my brow pencil.

 

Bronzer Hoola

Bronzer Hoola

Více informací o značce, produktech i službách na BrowBaru včetně kontaktů najdete na www.benefitcosmetics.com.

Nyní máte jedinečnou šanci si s námi zasoutěžit o Benefit produkty a vyzkoušet si průřez toho nejlepšího!

Tato soutěž již skončila

Výherci

Vendula T******, Jirkov
Kateřina M*********, Olomouc
Sára J****, Hlinsko

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)

Benefit Cosmetics

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti