logo
Konec soutěže
28. 06. 2020 20:00
Celková cena výher
6392 Kč
Počet výherců
4
Výhru jsme získali od
Naturamed
Web

Cítíte se unavená a chybí vám energie? Známe to snad všechny. Poškozené vlasy bez vitality, lámající se nehty či suchá a napnutá pleť. Hrajte s námi o balíček doplňků stravy od norské společnosti NaturaMed a dostaňte se před létem opět do formy. Přísun energie pocítíte nejen vy, ale rozdíl pozná i vaše okolí. 

Přímo pro ženský organismus je určen ActiveFem. Jeho unikátní složení 13 pečlivě vybraných přírodních látek účinně bojuje nejen s nedostatkem energie, ale působí i proti známkám stárnutí. Únavě zabrání kombinace Klanoprašky, vitamínu B a chmele. Ten se navíc postará o klidný spánek a dokáže utlumit nepříjemné pocity při menopauze. Naopak biotin, zinek a měď se postarají o vaši krásu - posílí nehty a dodají vlasům lesk. Jednou z hlavních předností tohoto doplňku stravy je také jeho schopnost vyhlazovat pokožku a udržovat v ní vlhkost, aby byla opět elastická a hydratovaná.

 

ActiveFem 60 tablet, 599 Kč

ActiveFem 60 tablet, 599 Kč

Za únavou a vyčerpáním ale může být i nedostatek všem dobře známého vitamínu C. Protože si jej naše tělo nedokáže samo vyrobit, ani jej skladovat, je nutné, abychom tuto důležitou látku dodávali tělu jinak – ať už z potravin (šípek, rakytník, jahody, ale i růžičková kapusta nebo brokolice) nebo prostřednictvím doplňků stravy. Vitamín C+ od NaturaMedu obsahuje účinnější formu vitamínu a tou je Ester-C. Tato forma „céčka“ je šetrná k žaludku a působí až 24 hodin. Kromě snížení únavy a vyčerpání Vitamín C+ podporuje správnou funkci imunity, pomáhá zvládnout stres a podporuje psychickou pohodu.

Vitamín C+ 360 kapslí, 999 Kč

Vitamín C+ 360 kapslí, 999 Kč

Odpovězte na následující otázku a dva z vás získají dvouměsíční kúru ActiveFem a roční balení Vitamínu C+.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Adéla B****, Hlučín
Kamila B****, Litvínov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Naturamed