Konec soutěže
01. 09. 2020 20:00
Celková cena výher
5040 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Inca Collagen
Web
Když dáte lásku svému produktu, láska se vám vrátí!

Zapojte se do soutěže o luxusní dárkový kolagenový set od Inca Collagen. Po jeho rozbalení se můžete těšit na tříměsiční kolagenovou kúru a heboučký wellness župan.

Inca Collagen je oblíbená česká značka kolagenu na Slovensku i v České republice. Už od roku 2015, kdy přišel na trh jako jeden z prvních hydrolyzovaných kolagenů na trhu, si svým přístupem získal přízeň a důvěru zákazníků. Inca Collagen již pomohl za ten čas více než sto tisícům zákazníků.  V budování důvěry pokračuje dál s novým produktem, kolagenem pro zvířata s názvem Incapet Collagen.

Za vznikem značky Inca Collagen stojí silná a energická žena Romana Ljubasová, která je vystudovaná zdravotní sestra.

„Příběh Inca Collagenu vznikl víceméně spontánně na mé dovolené. Jak to většinou na dovolených bývá, občas se spálené pokožce nevyhneme, a tak mé kroky vedly do lékárny, ve které mi doporučili kolagenový přípravek pro mou sluncem políbenou pokožku. Samozřejmě, že jsem jako bývalá zdravotní sestra, věděla o důležitosti kolagenu pro lidské tělo, ale víte, jak to je. Zatímco si myslíte, že ho nepotřebujete, tak je vše v pořádku. Tehdy se ve mně zrodila myšlenka, jak vytvořit něco, co bude skutečně pomáhat. Přesedlala jsem z právnické kariéry a vrátila se zpět ke zdravotnictví a pomoci lidem. Věřte či ne, v dané chvíli se pro mě kruh uzavřel a našla jsem smysl a radost v pomoci lidem prostřednictvím Inca Collagenu. A tak už 5 let je Inca Collagen odpovědí na mnoho estetických, ale i zdravotních problémů.“

Inca Collagen je zákazníky ověřený český produkt, který si zakládá si na kvalitě a čistotě suroviny. Protože jde o prémiový kolagen, jsou dodrženy přísné kontroly při zpracování. Díky své čistotě, certifikované bioaktivitě a prokázaným účinkem je doporučován nejen zákazníky, ale i odborníky z řad lékařů a lékárníků.

Pro správnou odpověď si můžete dojít na stránku www.incacollagen.cz.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Jaromír P******, Zábřeh
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Inca Collagen

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti