soutěž o hybridní instantní fotoaparát Fujifilm Instax

Konec soutěže
26. 09. 2021 20:00
Celková cena výher
5346 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
FUJIFILM

Instax Mini LiPlay je nejmenší a nejlehčí instantní fotoaparát s hybridní technologií. Můžete s ním fotit, fotky ukládat do paměti nebo tisknout. To ale není ani zdaleka vše. Díky mobilní aplikaci si můžete vytisknout fotky přímo z vašeho smartphonu nebo telefon použít jako dálkové ovládání foťáčku. Vedle originálního designu nabízí Instax Mini LiPlay i další funce, jako je nahrávání zvukových vzkazů a možnost úpravy snímků.

Instax Mini LiPlay je vybaven LCD displejem o velikosti 2,7 palců, na kterém si můžete prohlížet fotografie a vybrat z nich ty, které vytisknete. K dispozici jsou i funkce pro úpravu jasu, šest fotofiltrů - např. sépie nebo černobílý film. Nová funkce Sound function umožňuje nahrát až 10 sekund dlouhý záznam zvuku. Audio nahrávku pak můžete převést na QR kód a ten vytisknout na fotku. Po naskenování QR kódu na chytrém telefonu jde zvuk znovu přehrát – ideální, když chcete spolu s fotkou předat i nějaký vzkaz.

Fotoaparát Instax Mini Liplay disponuje deseti předvolbami designových rámečků, které si můžete zvolit během nebo po fotografování. Integrují se do fotografie ještě před jejím vytištěním.

S funkcí Direct print vytisknete fotografie pořízené vaším smartphonem. Telefon si s foťáčkem nejdříve jednoduše spárujete pomocí bezdrátového připojení Bluetooth. Snímky pak máte možnost ještě před vytištěním upravit ve speciální mobilní aplikaci.

Hlavní funkce fotoaparátu instax Mini LiPlay:

  • digitální 2,7palcový displej pro kontrolu vyfocených snímků
  • tisk z mobilních zařízení
  • ke snímku lze připojit zvukový vzkaz
  • dálková spoušť
  • ukládání snímků na MicroSD kartu 
  • 10 rámečků a 6 filtrů pro úpravu fotek
  • lze propojit s telefonem pomocí Bluetooth
  • přední zrcátko pro selfie

Nápovědu najdete na https://instax.eu/cz/ nebo https://www.instaxstore.cz/

Výherci

Barbora S*********, Žatec
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat