Soutěž o hybridní instantní fotoaparát Instax mini EVO

Konec soutěže
15. 03. 2022 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
FUJIFILM

Zbrusu nový top model hybridního fotoaparátu instax mini EVO umožňuje focení a okamžitý tisk klasických instantních fotek, ve kterých navíc můžete využít až 100 různých kombinací efektů díky 10 filtrům objektivu a 10 filmovým efektům.

Pořízené fotky buď jednoduše ihned vytisknete, nebo odešlete do připojeného smartphonu a tam je upravíte pomocí aplikace Instax mini EVO. Tělo fotoaparátu evokuje klasický design analogových fotoaparátů z 80. let minulého století. Stříbrná povrchová úprava ovládacích prvků působí decentně a vše je promyšleno do nejmenšího detailu, ať už jde o páčku pro spuštění tisku, volič objektivu nebo volič filmu. Retro dojem umocňují i zvuky, které ovládací prvky vydávají.

Na prstenci objektivu si nastavíte jeden z deseti filtrů objektivu, na otočném přepínači vedle zadního displeje zase jeden z deseti filmových efektů. Libovolnou kombinací těchto dvou typů efektů získáte až 100 různých fotoefektů k vyjádření vašich emocí pomocí instax fotky.

Mini Evo má na zadním panelu třípalcový LCD displej, takže můžete fotografovat a zároveň naživo kontrolovat náhled a vybírat snímky k tisku.

Po propojení fotoaparátu s vaším smartphonem pomocí Bluetooth se vám otevírají nové funkce a bohaté možnosti pro úpravu fotek. Funkce „DIRECT PRINT“ změní váš fotoaparát v tiskárnu fotek, které máte uložené v mobilu. Funkce „SAVE PRINTED IMAGES“ uloží snímky, které jste vytisknuli foťákem mini EVO, do vašeho smartphonu jako digitální fotku ozdobenou instax rámečkem. Tyto výtvory pak můžete jednoduše sdílet na sociálních sítích. Váš smartphone lze s pomocí aplikace použít i jako dálkovou spoušť fotoaparátu instax, což oceníte nejen při skupinových snímcích.

Novinka se snadnou obsluhou umožňuje tisknout vzpomínky ze smartphonů s operačním systémem Android nebo iOS v řádu sekund. Na jedno nabití dokáže mini EVO vytisknout až 100 snímků a tisk jedné fotky zabere pouhých 16 sekund.

Nápovědu najdete na https://instax.cz/

Výherci

Erika B******, Kyjov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat