Soutěž o Mugler Angel a Mugler Alien Goddess EDP

Konec soutěže
11. 05. 2022 20:00
Celková cena výher
6035 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
L'ORÉAL
Mugler Alien Goddess

Božská květinová, dřevitá a orientální parfémová voda Alien Goddess je posvátným příslibem ženskosti a naděje. Nová dámská vůně MUGLER evokuje mystický svět, který slibuje změnit to všední. V čase, kdy pátráme po jiskře naděje, nám sluneční bohyně Alien Goddess ukáže cestu k vysněnému osudu. V perfektní harmonii těla a duše je připravena zlepšit svět kolem sebe slávou, štědrostí a laskavostí. Přináší svou životadárnou sílu a krásu na neúrodnou planetu díky zlatému květu jako uzdravující dar světu.

Od módy po vůni – MUGLER je fascinujícím vyjádřením maximalismu ženskosti s nadměrnými, svůdnými a působivými tvary. Neomezená kreativita, podporovaná a poháněná uměleckým ředitelem Caseyem CADWALLADEREM, vykresluje portrét stále silnější a magnetičtější ženy. Jeho moderní a smyslné kolekce přivádí značku MUGLER na univerzálnější level víc než kdykoli předtím. Nová vůně je nejčistším vyjádřením tohoto avantgardního ducha, který pohání současný svět do intenzivně rozmanité, optimistické nové dimenze.

Mugler Angel EDP

Mugler Angel EDP

Mugler Angel

Nechte se provázet vůní pro ženy Mugler Angel, která zajistí nejen vysoké sebevědomí, ale zároveň svůdnost, díky níž svedete každého muže, který se vám zalíbí. Flakon této vůně v podobě dokonalé pěticípé hvězdy byl navržen Manfredem Thierry Muglerem a za její vonnou kompozicí stojí parfémáři Olivier Cresp a Yves de Chirin.

Parfémová voda Mugler Angel kombinuje sílu pačuli se smyslností pralinek, červeného ovoce a intenzivní vanilky. Jako první ucítíte kalábrijský bergamot, avšak ihned nato vás oslní vůbě ovoce v čokoládě a karamelu, který připomíná lahodnou pralinku. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení pačuli a gurmánské vanilky.

Vyhrajte tyto dva parfémy a udělejte si radost!

Mugler Alien Goddess

Mugler Alien Goddess

Výherci

Dagmar S********, Sokolov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat