Soutěž o o trichologické vyšetření s Clinical Hair&Health

Konec soutěže
20. 03. 2022 20:00
Celková cena výher
6000 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Clinical Hair&Health

Jsou vlasy korunou vaší krásy? Nosíte je hrdě rozpuštěné kolem obličeje, nebo vyčesané a stažené do culíku? Dáváte přednost vlasové kosmetice z lékárny nebo drogerie? Používáte ochranu před tepelnou úpravou svých vlasů nebo jen účes pořádně zalakujete stylingem? Jak často vlasy myjete? A použili jste někdy peeling na pokožku hlavy?

Pokud vás nikdy nenapadlo se nad takovými otázkami zamyslet, možná je na čase navštívit odborníky na vlasy od A do Z. 

Tricholožky z kliniky Clinical Hair&Health poradí, jak o váš typ vlasů správně pečovat, jak jim dopřát kvalitní a výživnou péči. Ukáží vám vaše vlasy i pokožku hlavy zvětšené mikrokamerou, abyste sami mohli posoudit, zda je všechno v pořádku. Pokud vás již delší dobu trápí některý z problémů jako je padání vlasů, maštění pokožky hlavy či vlasů, lupy, pnutí vlasové pokožky, alopecie areáta, seboroická dermatitida a další.

neváhejte kontaktovat nejbližší trichologickou poradnu. I s těmito problémy totiž trichologie pomůže. Najde příčinu a vyřeší či zmírní důsledky. Tam, kde nestačí šetrná a kvalitní italská dermokosmetika značky Vivipharma, nabízí řešení robotická transplantace pomocí systému ARTAS či NeoGraft.

Přijďte se přesvědčit o profesionalitě našeho personálu a užít si chvilku času pro sebe v některé z našich poboček.

Výherci

Tereza J********, Teplice
Lucie Š*********, Praha
Michal T***, Čáslav
Kateřina P*******, Praha
Silvie G********, Praha
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat