soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare Prestige

Redakce
Čtenost článku je: [?]
Konec soutěže
17. 08. 2021 20:00
Celková cena výher
8299 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
PHILIPS

Dopřejte svým zubům tu nejlepší péči! Sonický zubní kartáček Philips Sonicare Prestige se zcela přizpůsobí vašemu stylu čištění zubů a dotáhne ho k dokonalosti.

Kartáček nejprve zjistí, jak moc na něj při čištění tlačíte, jestli nějaká důležitá místa nevynecháváte a jestli čistíte dostatečně dlouho. Stačí, když jej propojte s aplikací Philips Sonicare a péči o své zuby a dásně svěříte do rukou umělé inteligence. Aplikace vás následně navede, kde a jak správně čistit, zobrazí vaše pokroky a přidá i doporučení, co byste mohli ještě zlepšit. Pokud na kartáček zatlačíte příliš, světelný kroužek na konci rukojeti se zbarví do fialova a kartáček automaticky sníží intenzitu čištění. Jestliže s kartáčkem naopak zbytečně moc pohybujete, kroužek se zbarví do oranžova.

Součástí kartáčku je i hlavice A3 Philips Sonicare Prestige, která odstraní až 20krát více plaku i na hůře dostupných místech v ústech a až o 100 % více pigmentových skvrn. Delší vlákna se také postarají o důkladnější péči o dásně. A protože je třeba kartáčkové hlavice pravidelně měnit, aby zůstala zachována jejich účinnost, kartáček vás na to přibližně za tři měsíce sám upozorní.

V rámci aplikace můžete vybírat z pěti přednastavených režimů čištění (Clean pro každodenní čištění, White+ pro odstranění pigmentových skvrn, Gum Health pro důkladné čištění a péči o dásně, Deep Clean pro osvěžující důkladné čištění a Sensitive pro citlivé zuby a dásně).

Kartáček se také stane elegantní ozdobou vaší koupelny a součástí balení je i nabíjecí základna a cestovní pouzdro Prestige s USB rozhraním.

Odpovězte správně na soutěží otázku a kartáček Philips Sonicare Prestige v ceně 8 299 Kč může být váš! Nápovědu najdete na www.philips.cz/sonicare.

Výherci

Jakub D******, Klatovy
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)