soutěž o velký ochutnávkový balíček Slim Pasta

Konec soutěže
23. 01. 2022 20:00
Celková cena výher
4976 Kč
Počet výherců
4
Výhru jsme získali od
Slim Pasta

Rádi byste ochutnali Slim Pastu a nejlépe od každého druhu něco? Právě pro vás je tento velký ochutnávkový balíček, který obsahuje výběr našich nejprodávanějších konjakových nízkokalorických těstovin, nízkosacharidových dresinků a low carb sushi rýže. To vše ještě s 15% slevou! Slim Pasta vám pomůže nejen na cestě za vysněnou postavou, ale také nastartovat zdravý životní styl bez zbytečných kalorií, sacharidů, lepku, cukru, tuku a laktózy.

Přílohy obsahují až o 94 % méně kalorií než běžné těstoviny. Jsou vyrobené z rostliny konjak, která je bohatým zdrojem cenné vlákniny glukomannan. Ta snižuje pocit hladu a má nejen prokazatelné účinky podporující hubnutí, ale také snižuje cholesterol a příznivě ovlivňuje vstřebávání cukrů a tuků v krvi. Slim Pasta je správnou volbou pro ty z vás, kteří neradi dělají kompromisy. Přílohy vás zasytí a to s minimálním množstvím kalorií, proto jsou vhodné pro sportovce a všechny, kdo chtějí nastartovat redukční režim.

Slim Pasta jako jediná konjaková příloha na českém trhu není průhledná a obsahuje minimum nálevu oproti konkurenci. Jako jediní v České republice také nabízíme variantu konjakových příloh bez nálevu.

Veškeré přílohy Slim Pasta jsou vhodné pro vegany, vegetariány, celiaky, při intoleranci na laktózu a všechny, kdo se potýkají s nadváhou či obezitou.

Výherci

Richard H****, Pardubice
Dominik F******, Liberec
Ludvík J******, Litomyšl
Adam K****, Trutnov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat