Soutěž o voucher pro dvě osoby na Lunch in the Sky

Konec soutěže
14. 07. 2023 20:00
Celková cena výher
5380 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Dinner in the sky

Nezapomenutelný kulinářský zážitek spolu s exkluzivní atmosférou, úchvatnými výhledy, kuchyně od špičkových kuchařů a to vše ve výšce až 50 metrů nad zemí. Stůl s 22 hosty je za pomoci jeřábu vyzdvižen do výšky několika desítek metrů nad zem. Ze středu stolu vám, vašim nejbližším a přátelům servíruje šéfkuchař se svým týmem jedinečná jídla.

Opravdu nezapomenutelný kulinářský zážitek!

Prosecco na přivítanou, nealko nápoje, bílé a červené víno, pivo neomezeně 

Šéfkuchař pro rok 2023 Ondřej Koráb

Ondřej Koráb patří k nejzkušenějším šéfkuchařům mladé generace, čtyři roky měl na starosti kuchyni hotelu The Grand Mark, poté pracoval rok v michelinské restauraci v Londýně a nyní již tři roky vede kuchyni Grandhotelu Pupp v Karlových varech. A jak se těší na svou premiéru v oblacích?

„Je to pro mě velká čest a současně velká výzva, protože mám strach z výšek a pracovat padesát metrů nad zemí na otevřené plošině nebude jednoduché. Ale už s tímto strachem pracuji a letos v létě jsem skákal s padákem,“ popisuje netradiční přípravu Ondřej Koráb. A co bude vařit? „Na přípravu oblačného menu je ještě dost času, ale určitě bych chtěl připravit něco s lázeňskou oplatkou a jako dezert pak podávat nějakou variaci našeho vyhlášeného dortu Pupp,“ prozrazuje první pilíře nového nebeského menu.

Datum a čas: 07.09.2023 / 15:10

Čas strávený ve vzduchu: 40 minut

Vice naleznete na webových stránkách zde: https://www.dinnerinthesky.cz/

Výherci

Marek D****, Blansko
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat