Konec soutěže
01. 08. 2021 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Ladírna
Web

Řešíš dlouhodobě nějaké téma na psychosomatické úrovni? Cítíš se být ztracený sám v sobě? Máš (ne)vyléčitelnou či chronickou nemoc a chceš najít příčinu svých obtíží na jakékoliv úrovni (mysl, tělo, emoce, Duše)? Zemřel Ti někdo blízký a potřebuješ najít smír? Máš problémy v partnerském vztahu? Jsi nemocný a hledáš alternativní cesty k vyléčení? Jsi závislý na čemkoliv – na alkoholu, cigaretách, psychofarmakách, a chceš se své závislosti zbavit? Hledáš novou práci, poslání, novou vzpruhu do života?

V našem e-shopu nabízíme velké množství zcela čistých přírodních produktů, které mohou účinně pomoci téměř každému. Specializujeme se na dovoz bylin z Amazonie jako rapé, ayahuasca, kakao a mnoho dalších, z Indonésie (kratom), i z Afriky (iboga). Poskytujeme také odborné poradenství a účinné "holistické terapie".

Rádi vám pomůžeme na vaší životní cestě, neváhejte se ozvat e-mailem nebo telefonicky, poradíme s výběrem vhodného produktu pro vás a vaše blízké, nebo si dohodneme termín osobního setkání.

V soutěži hrajeme o poukaz na jakékoliv produkty z naší nabídky v hodnotě 5 000 Kč.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Kateřina P********, Praha
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Ladírna

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Soutěže společnosti