capri
Konec soutěže
14. 06. 2020 20:00
Celková cena výher
3258 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
Kosmetika Capri
Web
Vzácené složky kozího mléka obsažené v Kosmetice Capri zajistí potřebnou péči o sluncem vysušenou pleť

Česká Kosmetika Capri přináší na trh originální kozí kosmetické produkty již 25 let. Základem všech receptur jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Produkty jsou vyvinuty a vyráběny nedaleko Prahy, jsou tedy lokální, vždy čerstvé, přímo k nakousnutí. Vysoký obsah kozího mléka, syrovátky a tedy i mléčných bakterií reguluje blahodárně mikrobiom lidské pokožky a právě tím jsou produkty výjimečné. V létě je naše pleť více namáhána sluníčkem a trpí dehydratací. Je velmi důležité ji hcránit před UV zářením a to dokanale umí vyvážené recepty z kozích ingrediencí doplěné o účinnou látku z extraktu zlaté chaluhy Laminaria Ochroleuca.

                                                                                                                                                       

Zapojte se do soutěže o balíček značky Kosmetiky Capri značky Le Chaton. Po jeho rozbalení se můžete těšit na FONTAINE 24-HODINOVÝ VITAMÍNOVÝ KRÉM – vhodný právě na léto, regeneruje, hydratuje a dlouhodobě chrání pleť před UV zářením díky extraktu ze zlaté chaluhy Laminaria Ochroleuca. A dále pak na VÝŽIVNOU TVAROHOVOU MASKU S MEDEM – která krém úžasně doplní, výrazně totiž obnovuje rovnováhu poškozené pleti po slunění.

FONTAINE 24-HODINOVÝ VITAMÍNOVÝ KRÉM je výjimečný svoji lehkou, dobře roztíratelnou texturou s bohatým obsahem přírodních čerstvých buněk kiwi. Regeneruje, hydratuje a dlouhodobě chrání pleť před vlivem škodlivých látek z prostředí. Kromě zlaté chaluhy obsahuje účinné látky vitamín E, vitamín C, hydrolyzovanou mléčnou bílkovinu, extrakt z lístků olivovníku, avokádový olej a samozřejmě vysoký podíl syrovátky a tuku z kozího mléka. Krém sjednocuje tón pleti a předchází vzniku vrásek. Jeho cena je: 598 Kč/50g.

                                                                                                                                                                        

VÝŽIVNÁ TVAROHOVÁ MASKA S MEDEM změkčuje a regeneruje pokožku a navrací ji přirozený tón. Vysoký obsah přírodních antioxidantů chrání pleť před poškozením i před negativními následky způsobenými slunečním zářením. Je vhodná pro všechny typy pleti, obzvláště citlivou a dehydratovanou. Obsahuje přírodní tvaroh z kozího mléka, máslo z kozího mléka, včelí med a vitamín E. Maska dokonale regeneruje, podporuje prokrvení kůže, pozitivně ovlivňuje kvalitu pleti a zpomaluje její stárnutí. Aplikovat stačí 1–2 x týdně na dobu 15 až 20 minut. Její cena je: 398 Kč/100 g.

                                                                                                                                                                                                            

Za pomocí těchto dvou kosmetických vychytávek bude Vaše pleť skvěle vyživená a správně hydratovaná po celé léto.

Nápovědu najdete na www.kosmetikacapri.cz.      

 

Tato soutěž již skončila

Výherci

Sabina P******, Domažlice
Jiřina T****, Havířov
Jan P*****, Slaný
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
capri

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti