ŠPERKY

kolekce X JEWELLERY jaro a léto 2018 je plna odvážných barevných kombinací

8.3.2018

X Jewellery je mladá módní šperkařská značka pocházející z Dánska, která vznikla v roce 2013. Se šperky X Jewellery zapomenete na usedlý, nudný a konformní styl. X Jewellery jsou kombinovatelné náramky pro ženy s dostatkem odvahy, které se nebojí být jedinečné a originální. Do náramků X Jewellery vkládají své pocity a nálady.

Freywille: Když jeden náramek nestačí!

2.3.2018

„Inspirace láskou, radostí, vášní a motivy slavných mistrů – to vše bylo u zrodu nového typu šperků. FREYWILLE spojuje význam umění a módní elegance v nadčasových špercích.

TIFFANY VALENTÝN - zásah přímo do srdce

7.2.2018

Klenoty od Tiffany se staly symbolem pravé lásky. Butiky Tiffany jsou oblíbeným místem pro všechny zamilované, kteří zde vždy najdou to nejkrásnější. Ať už zde hledají drobný dárek pro radost nebo skutečný skvost z platiny a nejčistších briliantů, ten pravý valentýnský dárek si zde vybere každý...

Oslavte všechny Vaše lásky s TOUS

29.1.2018

Svátek všech zamilovaných, svatý Valentýn, klepe na dveře, a s ním se nám honí hlavou myšlenka, čím svoji drahou polovičku podarovat. Musíme uznat, že muži mají výběr dárku poněkud lehčí. Krásnou květinou, elegantním šálem či luxusním šperkem prostě nezklamou.

Netradiční šperky z udržitelných materiálů navrhuje Ken Samudio

29.12.2017

Předtím, než se stal úspěšným návrhářem šperků a doplňků, působil Ken Samudio jako biolog, který se specializoval na biologickou rozmanitost moří. Samudio zkoumá přírodní a organické formy, které se nacházejí v přírodě a napodobuje jejich odlišné struktury užitím různých materiálů.

CARTIER SLAVIL 10 LET V ČESKÉ REPUBLICE

14.12.2017

Významná šperkařská značka Cartier letos slaví výročí 10 let butiku v České republice. Rok 2017 je pro tuto věhlasnou společnost také oslavou 100 let ikonických hodinek Tank de Cartier. Slavnostního večera se osobně účastnil pan Renaud Lestringant, výkonný ředitel Cartier pro severní Evropu.

Subscribe to RSS - Šperky