ŠPERKY

Netradiční šperky z udržitelných materiálů navrhuje Ken Samudio

29.12.2017

Předtím, než se stal úspěšným návrhářem šperků a doplňků, působil Ken Samudio jako biolog, který se specializoval na biologickou rozmanitost moří. Samudio zkoumá přírodní a organické formy, které se nacházejí v přírodě a napodobuje jejich odlišné struktury užitím různých materiálů.

CARTIER SLAVIL 10 LET V ČESKÉ REPUBLICE

14.12.2017

Významná šperkařská značka Cartier letos slaví výročí 10 let butiku v České republice. Rok 2017 je pro tuto věhlasnou společnost také oslavou 100 let ikonických hodinek Tank de Cartier. Slavnostního večera se osobně účastnil pan Renaud Lestringant, výkonný ředitel Cartier pro severní Evropu.

SVqTbZllsBo

Tiffany odhaluje vánoční výlohy

8.12.2017

Tiffany & Co. zahajuje sváteční sezónu odhalením vánočních výloh. Tato očekávaná událost je v New Yorku již tradicí. Do svého slavného diamantového království touto krásou vábí zákazníky z celého světa.

FREYWILLE a jeho snová kolekce Hommage à Claude Monet

4.12.2017

V listopadu uplynulo 144 let od narození Claude Moneta, který objevil vliv přirozeného světla a kontrastů s použitím výrazných barev ve hře se stíny, s odrazy a se zrcadlovým efektem. Přinesl nový a do té doby neobvyklý pohled na svět prostřednictvím plátna.

Darujte radost na celý život v modré krabičce Tiffany!

28.11.2017

V běžných dnech, kdy máme spousty starostí a shonu, je velmi těžké udělat si čas jeden na druhého a říct, jak si ho vážíme. Také proto máme Vánoce - abychom se pozastavili, zklidnili, trávili svůj čas se svými blízkými a třeba hezkým dárkem řekli, co pro nás znamenají.

Řada jemných šperků od Logan Hollowell je inspirována vesmírem

20.11.2017

Díla šperkařky Logan Hollowell jsou známa svojí přirozenou a duchovní symbolikou. Její kolekce jemných šperků je ručně vyráběna v dílně v Los Angeles. Je plna totemových zvířat, souhvězdí, drahých kamenů a kovů a také posvátnou numerologií. Nejžádanějšími náhrdelníky jsou Zodiac Constellation.

Delfina Delettrez a její nová kolekce luxusních šperků

14.9.2017

Delfina Delettrez, která je již čtvrtou generací rodinného klanu Fendi, představila svou první sbírku klenotů v říjnu 2007 v Paříži. Delettrez vystavuje svá díla ve stálé expozici v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Paříži, od roku 2010 jsou součástí slavných galerií celého světa.

Subscribe to RSS - Šperky