ŠPERKY

bkMP3p00CkA

Delfina Delettrez a její nová kolekce luxusních šperků

14.9.2017

Delfina Delettrez, která je již čtvrtou generací rodinného klanu Fendi, představila svou první sbírku klenotů v říjnu 2007 v Paříži. Delettrez vystavuje svá díla ve stálé expozici v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Paříži, od roku 2010 jsou součástí slavných galerií celého světa.

Seznamte se s luxusními šperky X Jewellery

23.8.2017

Síť multibrandových prodejen MIЯROR ozdobila své portfolio novou severskou perlou s názvem X Jewellery. Tato mladá dynamická značka vznikla v Dánsku v roce 2013 jako reakce na intenzivní trend personalizovaných šperků.

Netradiční šperky z udržitelných materiálů navrhuje Ken Samudio

9.8.2017

Předtím, než se stal úspěšným návrhářem šperků a doplňků, působil Ken Samudio jako biolog, který se specializoval na biologickou rozmanitost moří. Samudio zkoumá přírodní a organické formy, které se nacházejí v přírodě a napodobuje jejich odlišné struktury užitím různých materiálů.

NOVÝ CACTUS DE CARTIER PICHLAVÝ A NEBEZPEČNĚ OKOUZLUJÍCÍ

20.7.2017

Nejnovější přírůstky v kolekci šperků Cactus de Cartier uchvacují svými výraznými tvary a nekonvenčním pohledem na šperkařské umění. Jsou jakýmsi odvážným kontrastem k tradičním zdrojům florální inspirace. Tyto rozkvetlé kaktusy budou na Vašem těle zářit kdykoliv - od úsvitu do soumraku.

Historie značky Patek-Phillipe

19.7.2017

Víte, co měli společného Albert Einstein, královna Viktorie a papež Pius IX? Ti všichni, stejně jako mnoho jiných členů královských rodů, šlechticů, stejně jako výjimečných a úspěšných lidí hrdě nosili hodinky značky Patek-Phillipe. Výrobky této švýcarské firmy se sídlem v Ženevě platí již od jejího vzniku v první polovině 19.

TOUS MEDALLIONS: podzim/zima 2017

7.7.2017

Když značka TOUS doprovázel Camille na její cestě do Havany, tak se začala zabývat tématem životní změny a sentimentální hodnoty, kterou pro ni mají šperky.

Subscribe to RSS - Šperky