ŠPERKY MIKIMOTO NOSÍ JMÉNO KRÁLE PEREL

Eva Bicanová
13. Červenec 2015
Čtenost článku je: 12224 [?]
Japonec Kokichi Mikimoto byl nazýván „král perel“. Založil první farmu pro chov perlotvorek a pokoušel se vypěstovat umělé perly. To se mu podařilo a díky němu se nyní mohou ženy po celém světě nechat unášet krásou šperků z perel.

Perly jsou stálice a stejně jako diamanty nikdy nevyjdou z módy. Japonská značka Mikimoto je již přes120 let uznávaná pro bezkonkurenční řemeslné zpracování šperků a jejich nadčasovou krásu. Šperky jsou zdobeny kultivovanými perlami té nejvyšší možné kvality.

Ze všech perel, které se v Japonsku sklidí, je jen cca polovina schválena pro vývoz. Z nich však jen malé procento splňuje Mikimotův exkluzivní perlový standard kvality, uvedený v roce 1974.

Šperky Mikimoto vás uchvátí na první pohled. Nádherné perly zasazeny do bílého či žlutého 18ti karátového zlata zdobí brilianty a svým originálním jednoduchým designem podtrhují jejich nadčasovost. Řetízky, perlové náušnice a jiné skvosty nejsou jen doménou slavných hvězd, které perlám propadly jako byla Coco Chanel, Elizabeth Taylor nebo Marilyn Monroe. Můžete se jimi pyšnit i vy.

Šperky japonské značky Mikimoto jsou k dostání EXKLUZIVNĚ v klenotnictvích HALADA.

HALADA JEWELLERY