Konec soutěže
08. 08. 2021 20:00
Celková cena výher
14800 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Šperky KORBIČKA
Web

Víte, v čem spočívá ono magické kouzlo jedinečných šperků? Není to jen v drahých materiálech, dokonalých tvarech či symbolice a hodnotě. Nejvýjimečnější na špercích je nezaměnitelná osobnost jejich majitele nebo majitelky, kterou v celé její jedinečnosti podtrhnou. Právě takové šperky vznikají v dílně KORBIČKA. Inspirované osobností, tvořeny s vášní ze vzácných materiálů.

Zakladatel značky Luboš Korbička se už v dětství rozhodl navázat na řemeslo svého otce, vydat se cestou zlatníka a tvořit šperky, o kterých lidé sní. Ve známé brněnské dílně se teď společně se svým týmem zlatníků věnuje ruční výrobě šperků na zakázku.

Šperky Korbička doslova chytí za srdce. Svědčí o tom množství dívek, které nad originálními zásnubními prsteny řekly své „ano“, i zamilovaných párů, které si na znak své lásky vyměnily originální obroučky stvořené dle jejich představ.

Ty nejvýjimečnější šperky jsou však ty první a k nim patří na zakázku tvořené a ručně vyráběné náušničky pro ty nejvzácnější poklady rodiny – malé princezny.

Z dílny Korbička pochází rovněž množství unikátních kousků, které nevzešly z přání zákazníků, ale při autorské tvorbě. Vedle kolekce šperků SIMPLE jsou mimořádně oblíbené i SUMMER náramky, které představují letní lásku, do níž se člověk touží zaplést.

SUMMER náramky jsou upletené z kvalitních padákových lan decentních barev a jejich dominantním prvkem je přívěsek ze zlata s logem značky KORBIČKA. Jeden takový teď můžete vyhrát, stačí odpovědět na následující otázku.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Vendula P********, Hlásná Třeb
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Šperky KORBIČKA

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Šperky KORBIČKA

Soutěže společnosti