Spořitelna prodloužila otevírací dobu poboček

18. Září 2020

Od začátku září si mohou všichni retailoví klienti, živnostníci a podnikatelé sjednat schůzku se svým bankéřem na pobočce ještě před příchodem do zaměstnání. Vybrané pobočky České spořitelny v 17 krajských městech jsou totiž pro klienty otevřeny již od 8:00 hodin.

„Během léta jsme na vybraných pobočkách novou otevírací dobu otestovali a získali od klientů velmi pozitivní zpětnou vazbu. Řadu svých finančních potřeb si pohodlně zvládají vyřídit ještě před příchodem do práce,“ říká Antonín Kratochvíl, expert inovací tribu asistované kanály v České spořitelně.

V sedmi krajských městech jsou pobočky pro klienty otevřené až do 20.00 hodin, v Ostravě dokonce do 21.00 hodin. V dalších pěti krajských městech mají pobočky otevřeno do 19:00 a 19:30 hodin a zbytek do 18:00 hodin. „Klientům tak můžeme garantovat, že v každém velkém městě napříč Českou republikou si mohou vyřídit své záležitosti od 8:00 do minimálně 18:00 hodin,“ dodává Antonín Kratochvíl.

Česká spořitelna je v ČR banka s nejdostupnější pobočkovou sítí (v současné době jich provozuje 443) a s největším počtem bankomatů (1498). Zároveň má jako jediná banka na trhu dostupné klientské centrum v režimu 24/7. Klienti se mohou kdykoliv na banku obracet nejen prostřednictvím telefonní linky, emailů a sociálních sítí, ale také skrze nonstop chaty, které jsou jak na webu, tak přímo v internetovém a mobilním bankovnictví George.

Česká spořitelna

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže