SPORT & GOLF

Audi Sport Bike

Audi Sport Racing Bike – kolo s geny dravce

26.4.2018

Značku Audi rozhodně není třeba představovat, neboť je pro každého příznivce automobilů symbolem průniku luxusní elegance s německou precizností a ultimátní kvalitou výroby. Čas od času se ale Audi vydá mimo svoje obvyklé pole působnosti a zabrousí i do jiných oblastí.

Vyzkoušejte ty nejmodernější golfové vozíky od Golf Geum Technology

18.4.2018

Historie pražského designového studia Golf Geum Technology sahá do roku 2010, kdy ho založil současný CEO, vášnivý golfista a zkušený designér. Společnost se zabývá výrobou luxusních golfových vozíků. Dlouhodobou strategií firmy je zavádění inovativního designu a špičkového technologického řešení do golfového průmyslu.

Potřebujete vyčistit hlavu a zformovat postavu? Zajděte na lekci Bikram Yogy!

12.2.2018

Určitě jste již slyšeli o blahodárných účincích Bikram Yogy. Potřebujete-li si i Vy vyčistit hlavu a udělat něco pro své tělo, navštivte studio Bikram Yoga Prague, které se nachází Na Pankráci. Založila jej v září roku 2006 Tereza Bonnet Šenková. Od té doby jím prošly stovky spokojených klientů, kteří se tu mění před očima.

Bohême: francouzský výrobce luxusních lyží a snowboardů

16.1.2018

Značka Bohême vznikla v roce 1998 ve francouzských Alpách. Od svého založení se stala díky svému jedinečnému know-how uznávanou společností, která vyrábí snowboardy, skysurfy, wakeboardy a samozřejmě lyže, které jsou skvělé pro freeridy. Lyžařský trh dobyla již prvním modelem, jenž byl vyroben ručně z dýhovaného dřeva.

Kvalitní sportovní vybavení nabízí LEVELSPORTKONCEPT

28.11.2017

Pokud stále přemýšlíte, čím obdarovat své blízké, kteří milují sport, přinášíme Vám několik tipů od LEVELSPORTKONCEPTu. Nabízí velké množství sportovních produktů, z nichž si vyberou muži, ženy i děti. V nabídce má téměř všechno vybavení od hlavy až k patě pro všechny možné druhy sportu.

Subscribe to RSS - Sport & Golf