SPORT & GOLF

Fashion Arena Prague Outlet hrála pólo

12.9.2017

V sobotu 9.9. 2017 se uskutečnilo finále gentlemanské hry v koňském pólu Prague Polo Cup 2017 v pražské Chuchli. Následovalo po dvou dnech adrenalinem nabitého klání mezi jednotlivými pólo kluby. Akce se konala díky podpoře významných partnerů, mezi nimiž nechyběla právě Fashion Arena Prague Outlet.

Letos se koná již 13. ročník regat Panerai Classic Yacht Challenge 2017

29.5.2017

V druhé polovině dubna začal letošní, již 13. ročník seriálu klasických jachet – Panerai Classic Yacht Challenge. Zajímavostí na tomto závodu je fakt, že lodě jsou tu rozděleny podle stáří, nikoli své velikosti. Diváci zde mohou spatřit jachty velmi moderní i lodě, co již něco pamatují. Díky této rozličnosti je závod divácky velmi oblíbený.

Testovali jsme pro Vás pánská běžecká trika Mizuno

25.5.2017

Před nedávnem jsme Vás informovali o tom, že běžecká část naší redakce testuje běžecké produkty značky Mizuno. Test na dámské triko a legíny jsme Vám již poskytli, nyní je čas pro pány. Náš redaktor vyzkoušel pánské běžecké triko Mizuno Premium Aero LS Tee a běžecké triko Mizuno Warmalite Venture Top.

BOGNER CZECH REPUBLIC CUP 2017

24.5.2017

Milovníci golfového sportu, nadčasového oblečení a stylových doplňků se letos, během turnaje Bogner Czech Republic 2017, sešli na půdě Beroun Golf Resort. Za účasti Kláry Spilkové, jež společně s golfovou legendou a dlouhodobým partnerem značky Bogner, Bernhardem Langerem, reprezentuje značku Bogner již od jara 2015.

Callaway přichází s novinkou Big Bertha Beta, holemi s puncem exkluzivity

24.2.2017

Značku Callaway založil roku 1982 Ely Callaway. Měl jasný plán - doručit ověřitelně lepší a příjemně odlišné produkty. Díky své prozíravosti se z malého výrobce luxusních wedgí a putterů stala největší světová firma, jež vyrábí prémiové golfové produkty. Své výrobky stále inovuje, takže se mají její klienti stále na co těšit.

Subscribe to RSS - Sport & Golf