NEWS & ARTICLES

Sportujte stylově s oblečením Isaora

ARTICLE BY
Isaora: výrobce pánského sportovního oblečení

Sport neoddělitelně patří k aktivnímu životnímu stylu a běhání se spolu s tenisem, cyklistikou nebo třeba golfem stalo sportovním fenoménem a rekreačně se mu věnuje stále více a více lidí. I když oproti řadě jiných sportů není běhání příliš náročné na speciální vybavení, výběr správných bot i oblečení je důležitou součástí přípravy každého začínajícího adepta běhu i zkušeného sportovce. Pro boty i oblečení platí, že většina běžců volí modely velkých korporací zaměřených na výrobu sportovního vybavení. Na to jistě není nic špatného, na druhou stranu to není příliš originální ani stylové. Na trhu lze totiž nalézt celou řadu značek, které nabízí menší, o to však exkluzivnější, výrobci, jejichž výrobky se vyznačují jak špičkovou kvalitou, tak stylovým designem. Jednou z takových firem je i newyorský výrobce pánského volnočasového oblečení Isaora. Co může tato značka nabídnout právě běžcům?

Isaora: výrobce pánského sportovního oblečení

Firma byla založena v New Yorku před celou dekádou a za dobu od svého vzniku si získala své zákazníky díky nekompromisnímu fokusu na kvalitu a funkčnost. K dosažení svých cíl v této oblasti využívá Isaora při výrobě svých oděvů vždy ty nejmodernější technologie a výrobní postupy.

Kromě sportovní kolekce nabízí Isaora i širokou nabídku ostatního volnočasového oblečení

Sportovní modely nesoucí značku Isaora se vyznačují strukturou funkčních vrstev, velmi nízkou hmotností či pružností. Zákazníci se mohou spolehnout na to, že sportovní oblečení Isaora neprofoukne ale přitom je prodyšné, takže může docházet k odvodu potu. Běžci naleznou v katalogu Isaora trička, mikiny, šortky i tepláky. Vše plně funkční a ve stylovém designu.

Věnujete se běhu a nechcete se opět vybavovat stejným oblečením jako polovina všech dalších běžců? Zkuste změnu a přeneste na svoje oblíbené běžecké trasy kousek starého dobrého New Yorku v podobě špičkového designového oblečení Isaora.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Isaora, Inc.
646-283-7547
info@isaora.com
209 West 38th Street Studio 130 New York, NY 10018 United States

Firemní články

Isaora: výrobce pánského sportovního oblečení

Sportujte stylově s oblečením Isaora

4.5.2018

Sport neoddělitelně patří k aktivnímu životnímu stylu a běhání se spolu s tenisem, cyklistikou nebo třeba golfem stalo sportovním fenoménem a rekreačně se mu věnuje stále více a více lidí.