S.T. DUPONT představuje dlouho očekávaný pánský parfém be exceptional

02. Listopad 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14936

S.T. DUPONT je hrdý, že může představit svůj nový, dlouho očekávaný pánský parfém, který je výjimečný, ikonický, jedinečný a extrémně lákavý. Parfém je dokonalou rovnováhou mezi dědictvím domu S.T.Dupont a moderností. Značka svojí rafinovaností dobyla generace mužských ikon od roku 1872 až do současnosti. Její doplňky nosil třeba Pablo Picasso, Andy Warhol nebo Karl Lagerfeld.

Muž S.T. Dupont je francouzský svůdník, vždy elegantní, s dotekem chladnokrevnosti. Zdvořilý a zamyšlený, ví, jak být mužský a mužný, když je to třeba. Zajímá se o rafinované doplňky, umí ocenit řemeslo, váží si intenzivních surových materiálů a jejich jemnosti. Je tím pravým symbolem francouzského umění žít.

Vůně je spjata s příběhem síly skupiny – moderní, dynamické, všeobjímající noční život s ležérní elegancí a oslňujícím charisma. Parta lidí je připravena jít ven do některého z atraktivních pařížských barů. Jeden muž je vůdcem skupiny a strhává na sebe veškerou pozornost publika.

Flakon BE EXCEPTIONAL má nadčasový design. Vůně je naprosto dokonale mužná, zcela moderní a uklidňující. Otevírá se pikantním, čerstvým grapefruitem a červeným zázvorem, poté kontrastuje s ambrou a pomaluje se přidává smyslně pulzující pačuli. Tento podpis krásně dokresluje elegantní iris a tonka boby, doplněné moderními koženými tóny.

Galerie