Startup „Vím o všem“ z programu Start it @ČSOB získal miliony na rozvoj

09. Prosinec 2020
Čtenost článku je: 16526 [?]

Startupová firma a aplikace Vím o všem získala od fondu Nation 1 investici ve výši 15 milionů korun. Finanční injekce jí pomůže k dalšímu růstu a uspokojení poptávky po jejích unikátních digitalizovaných řešeních pro stavebnictví, jako je například elektronický stavební deník. Vím o všem je účastníkem akcelerátoru Start it @ČSOB.

Aplikace Vím o všem nás zaujala, protože přichází s převratnou myšlenkou digitalizace ve stavebnictví. V dnešní době dává obrovský smysl poskytnout stavbyvedoucímu, manažerovi i investorovi online dokonalý přehled o postupu stavby, dodržení technologických postupů a řešení problémů. Takovéto projekty rádi podporujeme, protože přinášejí zcela nová východiska a vidíme u nich i příležitosti k růstu mimo hranice ČR,uvádí Zuzana Paulovics, lídr Start it @ČSOB.

Pandemie koronaviru vyvolala rekordní zájem o digitalizaci ve stavebnictví. Raketově vzrostl počet uživatelů, proto český startup musel reagovat a přijmout nové programátory, kteří intenzivně pracovali na vývoji aplikace, která pomáhá stavebním firmám a jednotlivcům nahradit až pět různých systémů najednou pro chod stavební firmy.

Podařilo se zprovoznit mnoho funkcí, jako například možnost vedení stavebního deníku online, evidenci docházky nebo sledování pohybu a výkonu strojů a nářadí na stavbě. Pro zakladatele startupu Josefa Beneše, který čerpal inspiraci ze své vlastní stavební firmy, jsou právě tyto funkce nezbytnou součástí aplikace. Během krize mu šlo mimo jiné o to, aby získal podporu pro projekt co nejrychleji.

Start it mě překvapil hlavně svou rychlostí. Velmi rychle zareagovali na koronavirovou krizi a spustili program speciálně zaměřený na podporu projektů přinášející řešení pro tuto dobu. Jinde jsme čekali půl roku na rozhodnutí o výběru a podpis smluv. Ve Start it jsem jeden den odprezentoval svůj projekt, tentýž den jsem se dozvěděl výsledek a za 2 dny už nám začali prakticky pomáhat,“ říká majitel Vím o všem Josef Beneš.

Start it @ČSOB vychází ze Start it @KBC, projektu mateřské společnosti, který je největším akcelerátorem na belgickém trhu. V rámci skupiny KBC byl projekt spuštěn i v Maďarsku. Český i belgický akcelerátor jsou členy GAN, vysoce ceněné komunity akcelerátorů, partnerů a investorů. Ta sdružuje přes 10 000 nejlepších startupů ze šesti kontinentů.

ČSOB PRIVATE BANKING

Galerie

  • 0

Firemní články

Startup „Vím o všem“ z programu Start it @ČSOB získal miliony na rozvoj
Společnost ČSOB nabízí zelenou Autopůjčku pro financování elektroaut
ČSOB rozumí studentům, a proto jim dává rovných 1000 Kč
ČSOB spustila možnost pořídit první investici pomocí Smartbankingu
V Hradci Králové už vyrostla hrubá stavba regionální centrály ČSOB
Program ČSOB pomáhá regionům přispěje neziskovým projektům částkou přes 4,1 miliony korun
ČSOB rozšiřuje nabídku služeb pro klienty Poštovní spořitelny i Hypoteční banky
ČSOB již podeváté podpoří prospěšné projekty ve všech českých regionech. Do výběru se může zapojit každý
V české republice zdražují nemovitosti nejrychleji z Evropské unie
Martin Kosobud a Pavel Tichý přebírají cenu ČSOB je počtvrté nejlepší privátní bankou v České republice podle The Banker
Ta nejosobnější forma bankovnictví v podobě Wealth Office od ČSOB
ČSOB PRIVATE BANKING JE PODLE EUROMONEY NEJLEPŠÍ PRIVÁTNÍ BANKOU
VÝTĚŽEK KARTY DOBRÉ VŮLE Z ČSOB ZA LOŇSKÝ ROK ČINÍ 668 TISÍC KORUN VÝTĚŽEK KARTY DOBRÉ VŮLE Z ČSOB ZA LOŇSKÝ ROK ČINÍ 668 TISÍC KORUN
ČSOB OBHÁJILA POZICI NEJLEPŠÍ PRIVÁTNÍ BANKY V ČESKÉ REPUBLICE PODLE THE BANKER
PLATEBNÍ KARTA WORLD ELITE OD ČSOB ANEB „KARTA DOBRÉ VŮLE“
DRTIVÁ VĚTŠINA ZÁMOŽNÝCH ČECHŮ PŘISPÍVÁ NA CHARITU, PROZRADIL PRŮZKUM ČSOB
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB ZVÍTĚZILO V SOUTĚŽI FINANCIAL TIMES GROUP PRIVATE BANKING AWARDS 2013
INVESTIČNÍ KOMENTÁŘ ČSOB: DO KTERÝCH ODVĚTVÍ SE VYPLATÍ INVESTOVAT?
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB OCENĚNO V ANKETĚ ČASOPISU EUROMONEY
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB OSLAVÍ 10. VÝROČÍ VYDÁNÍM PAMĚTNÍ MEDAILE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže