ŠTÍHLÉ TĚLO DO HODINY? JDE TO!

Redakce
15. Leden 2018
Všichni víme, že bychom měli kila shazovat pohybem. Bohužel v realitě některé partie všem snahám odolávají. Avšak existuje i snazší způsob! Ptáte se tedy, jak docílit vysněných křivek rychleji, když cvičení ani diety nepomáhají? Nejpopulárnějším řešením je laserová liposukce SlimLipo. Že jste o ní už slyšeli? Není divu. V současnosti se jedná o nejšetrnější a nejrychlejší liposukci estetické medicíny. Nejenže je tato liposukce bezbolestná a bez nutnosti celkové anestezie, ale po této liposukci se bez dlouhého zotavování můžete už druhý den vrátit zpátky do běžného života. Oproti klasickým liposukcím má SlimLipo výhody hned dvě. SlimLipo „vysaje” tuk pomocí laseru, který zaručuje přesnou, šetrnou a jemnou manipulaci a výrazně minimalizuje tvorbu modřin a otoků. Druhou výhodou je, že na rozdíl od běžných liposukcí pracuje s pokožkou v ošetřované oblasti. Ta pak snadněji přilne zpět, zpevní se, vypne, a odpadá tak riziko kožních převisů či nerovností.

MUDr. Tomáš Paduch, lékař Kliniky YES VISAGE a specialista na liposukce, doplňuje: „Touto populární liposukcí lze řešit nejen klasické partie, jako je například bříško, boky, stehna, záda a další, ale díky preciznosti laserové technologie také malé oblasti jako paže, kolena nebo podbradek a dvojitá brada.“ U opravdu velkých tukových převisů či rozsáhlých liposukcí, při nichž je odebráno velké množství tuku, lze zákrok kombinovat s abdominoplastikou. Abdominoplastika či miniabdominoplastika dává bříšku zpět pevný tvar a napravuje nepříznivé změny oblasti bříška, jako jsou kožní nadbytky, povolená povislá kůže či povolené rozestoupené břišní svaly, které nejčastěji vznikají po porodu nebo rychlé redukci váhy.

Pokud hledáte zcela neinvazivní metodu k odstranění přebytečného tuku, tou nejúčinnější pro oblast bříška, boků, paží, zad či stehen je zmražení tukových buněk – kryolipolýza patentovaným přístrojem Zeltiq Coolsculpting, kterou provádí na Klinice YES VISAGE. Mezi její výhody patří největší rozsah účinnosti a úbytek tukové tkáně, který je možný neinvazivní cestou. Nejvíce úspěšně provedených zákroků laserové liposukce SlimLipo je každý rok provedeno v již zmíněné Klinice YES VISAGE, jejíž pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Liposukci nebo další ze služeb kliniky zde podstoupilo i mnoho známých osobností. Mezi její slavné klienty patří například Simona Krainová, Lucie Bílá, Zdena Studenková, Alice Bendová, Iva Kubelková, Marta Jandová a další. Klinika nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci zdarma a možnost splátek bez navýšení již od 500 Kč měsíčně. Více na www.yesvisage.cz.

YES VISAGE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže