Strakaté bajky

Strakaté bajky
Začátek akce
16. 02. 2019 16:00
Konec akce
16. 02. 2019 18:00
Místo konání
Divadlo Viola, Národní 1011/7, Staré Město
Pořadatel akce
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

Kam s dětmi v sobotu? Divadlo Viola zve na pohádku Strakaté bajky

Oblíbené Divadlo Viola v centru Prahy zve do útulného hlediště nejen dospělé, ale i děti. Představením pro nejmenší diváky patří vybraná sobotní odpoledne. V sobotu 16. února od 16 hodin jsou na programu Strakaté bajky divadélka Láryfáry.

Tři čeští komedianti, kteří procestovali celou Francii, se vydají za dětmi, aby jim vyprávěli kratičké bajky inspirované mistry Ezopem a Jeanem de La Fontainem. Chybět nebude známá bajka O lišce a sýru, ani méně známé bajky, například O dvou kočičkách a netopýrovi a spousta jiných.  Komedianti pohotově střídají role i kostýmy zvířátek, na jejichž charakterech přibližují lidské vlastnosti. Každá bajka vedle zábavy přináší i závěrečné ponaučení, jasně pochopitelné pro dětského diváka. Pohádka Strakaté bajky rozvíjí dětskou fantazii i pomocí rytmických a snadno zapamatovatelných písniček. Děti se do představení aktivně zapojí a domů si tak odnesou nejen zážitek z pohádky, nové písničky, ale i hlubší pohled na svět.

Autorky textu Pavlína Jurková a Jarmila Vlčková jsou zároveň autorkami scény, kostýmů a textů písní, takže představení vytváří příjemně harmonický celek. Pohádka je určená předškolákům od čtyř let a dětem na prvním stupni základních škol.

Předprodej vstupenek v pokladně Divadla Viola (Národní 7, Praha 1) nebo online na webu https://www.colosseumticket.cz/cs/akce/s/divadlo+viola/1

Více informací na www.divadloviola.cz

Fotogalerie: