Stylové doplňky, které Vaši psí kamarádi ocení!

Hana Benešová
09. Říjen 2017
V kategorii Mazlíčci

Váš mazlíček si zaslouží jen to nejlepší. V jeho výbavě by tedy neměly chybět sluneční brýle, které jsou jednak ochranou očí, jednak skvělým módním kouskem. Brýle Originalz s fixními čočkami nabízejí 100% ochranu proti UV záření. Brýle jsou vhodné pro psy, kterým oči méně vyčnívají, či pro psy, kteří je mají blíže u sebe. Ať už vás váš nejlepší přítel doprovází při jízdě autem, při relaxaci na pláži, nebo je prostě jen citlivý na světlo, s brýlemi Originalz bude vždy jeho zrak v bezpečí.

Protože i psi potřebují ochranu nohou, skvělé jsou do všech podmínek boty pro psy – Trail Treckers. Váš mazlíček je ocení na horách, ve sněhu, ale také v zamokřených loukách. Ideální je pořídit
boty zejména na zimu, kdy psí tlapky trpí posolenou vozovkou. Boty mají podrážky z gumy, neoprenové vršky, dvojitý suchý zip a široký otvor, díky němuž je jejich nazouvání velmi snadné. Trail Trackers jsou zkrátka boty, které váš pes bude milovat!

Praktická jsou také trička, která chrání před rozličným hmyzem. Trička ochraňují psy před komáry, klíšťaty, mravenci, mouchami a dalšími druhy hmyzu, které mohou přenášet nebezpečné choroby. Látka, z níž jsou trika vyrobená, je dlouhotrvající, efektivní a příjemná. Nemusíte se bát, že bude mít váš mazlíček na sobě něco chemického, co by mu mohlo způsobit alergickou reakci. V tričkách je verze přírodního repelentu, který se nachází v některých typech květů chryzantémy.