SUMMER PARTY BVLGARI – OSLAVA VE VELKÉM STYLU ART DIRECTORA JANA KŇOURKA

Redakce
01. Červenec 2015
Čtenost článku je: 15908 [?]

Léto přivítala v Praze italská značka BVLGARI velkolepou oslavou v nově zrekonstruované budově Na Příkopě 14. Summer party, na kterou byli pozváni klienti a vybraní novináři, pod taktovkou art direktora Jana Kňourka, připomínala starověký Řím.

Symbolem a inspirací večera byl náramek z kolekce Serpenti, který držela v zobáku volavka z orchidejí vítající hosty. Ti mohli celý večer poslouchat příjemnou hudbu mistrovské violoncellistky.

Lyrická hudba byla v jednu chvíli přerušena hromem a v sále se odehrálo divadelní vystoupení s antickým námětem. Hlavní roli zde opět sehrál šperk Serpenti, který měl zdobit bohyni Afroditu, aby i přes svou nadpozemskou krásu byla ještě přitažlivější.

S úžasem návštěvníci mohli záhy poté sledovat akrobaticko-taneční vystoupení „hadího muže“ ze souboru Cirque du Soleil, Andreye Katkova.

Po vlídném proslovu ředitelky pražského butiku Bvlgari Silvie Patrové začala velkoplošná projekce za doprovodu DJ Briana.

Butik Bvlgari na akci představil současné modely šperků v 6 vitrínách. Mezi obdivovateli a hosty se ukázala například odbornice na etiketu Eliška Hašková-Coolidge, módní návrhářka Beata Rajská, herečka Jitka Schneiderová a jiní.

Galerie