SVATBY

Oslaďte si svůj nejkrásnější den svatebním dortem od Prague City Cake

20.3.2018

Pražští nadšenci z firmy Prague City Cake se těší i na Váš velký den! Jejich kreativita a entusiasmus z nich dělá přední výrobce luxusních dortů v Česku. Specializují se na návrh a výrobu sladkých skvostů, které individuálně navrhnou pro jakoukoliv více či méně významnou příležitost.

ŘEKNĚTE SI SVÉ ANO V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ CHATEAU ÚHOLIČKY

23.2.2018

Chystáte se ve svém životě k velkému kroku a rádi byste vzájemnou lásku zpečetili na zcela jedinečném místě? Začněte společnou cestu romantickou svatbou v zámeckém parku Chateau Úholičky, který vyniká okouzlující přírodou a pohádkovou atmosférou. Toto okouzlující místo, v němž dostanete to nejlepší, leží pouhých 15 kilometrů od centra Prahy!

foto Matěj Třasák

MCELSKÉ SVATBY NEBESKÉ

8.2.2018

Chateau Mcely je jedním z 2 000 zámků, kterými Čechy oplývají. A tak se může trendy hra na princezny a prince pro rok 2018 rozehrát. A co bude in? Rozhodně dekorace s geometrickými tvary a svatební dorty v mramorovém a kamenném designu. Šetřit se nebude ani světýlky a závěsnými dekoracemi.

1JzrJqR4x2g
Foto: Olga Siyanko, Strizhakova Svetlana

ZÁSNUBNÍ PRSTÝNEK Z LÁSKY NA CHATEAU MCELY?

16.1.2018

Zima je tu a s ní i dokonalá příležitost navléknout zásnubní prstýnek a čas na položení romantické otázky „Vezmeš si mě“ třeba pod zasněženým stromem na Chateau Mcely. Každé ano má svůj příběh a zámek pomáhá nezapomenutelné příběhy psát již 11. rokem.

Vezmi si mě…S láskou a navždy! Potřebujete jen tu pravou a prsten…

4.10.2017

Tomu nejkrásnějšímu okamžiku, kdy si dvě blízké duše řeknou ano, předchází stejně milá povinnost – výběr zásnubního a snubních prstenů. Ve světě, kde jsou vztahy více komplikované, se životní láska stává nadějí, optimistickým pohledem do budoucnosti a vírou v něco pevného a bezpečného.

Chateau Úholičky – to nejkrásnější místo pro váš svatební den!

30.8.2017

Není nic hezčího, než si se svou drahou polovičkou před svou rodinou stvrdit vzájemnou lásku. Plánování svatby je ale kromě euforie a nadšeného těšení také obdobím stresu. Každá nevěsta řeší, jaké šaty budou ty pravé, kde si říct své ano, jakou hudbu vybrat a které jídlo bude chutnat všem.

Svatební cestu snů Vám zařídí Yacht Romance

26.7.2017

Yacht Romance nabízí tisíce zájezdů renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří z České republiky, Německa a Rakouska! Pro společnost není problém zajistit Vám svatební cestu na míru ve Středomoří, v Karibiku, nebo kdekoli jinde. Pokud o své svatební cestě nemáte jasné představy, pomohou Vám cestovní konzultanti.

Mimořádně elegantní svatební oznámení vyrábí Pamas

19.6.2017

Společnost Pamas vyrábějící luxusní svatební oznámení je na trhu již více než dvacet let. Kromě svatebních oznámení vyrábí fotografie a fotoknihy. Za toto období si získala velkou přízeň, a vybudovala si tak přední místo nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Své pobočky má i v Polsku a v Maďarsku.

Subscribe to RSS - Svatby