SVATBY

Svatební dorty ve stylu jemných krajek i zlatého luxusu

17.5.2018

Snad na žádné svatbě nesmí chybět svatební dort, ať již plánujete okázalou hostinu, či jen malý obřad ve čtyřech. A co je IN pro letošní rok? Pryč jsou časy, kdy jedinou úlohou dortu byla vynikající chuť, v dnešní době by měl i vzhled dortu zapadat do konceptu obřadního dne.

Svatba v ráji? To je Mauricius

9.4.2018

Nejedna romanticky založená ženská duše jistě někdy přemýšlela nad tím, jaké to je prožít nejkrásnější den v životě na nějakém neobvyklém místě, kde vás bude obklopovat pouze hrstka nejbližších, ale především příjemná atmosféra a klid. A co třeba taková svatba na pláži ve stínu palem?

qg2jSaBayYY

Oslaďte si svůj nejkrásnější den svatebním dortem od Prague City Cake

20.3.2018

Pražští nadšenci z firmy Prague City Cake se těší i na Váš velký den! Jejich kreativita a entusiasmus z nich dělá přední výrobce luxusních dortů v Česku. Specializují se na návrh a výrobu sladkých skvostů, které individuálně navrhnou pro jakoukoliv více či méně významnou příležitost.

ŘEKNĚTE SI SVÉ ANO V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ CHATEAU ÚHOLIČKY

23.2.2018

Chystáte se ve svém životě k velkému kroku a rádi byste vzájemnou lásku zpečetili na zcela jedinečném místě? Začněte společnou cestu romantickou svatbou v zámeckém parku Chateau Úholičky, který vyniká okouzlující přírodou a pohádkovou atmosférou. Toto okouzlující místo, v němž dostanete to nejlepší, leží pouhých 15 kilometrů od centra Prahy!

foto Matěj Třasák

MCELSKÉ SVATBY NEBESKÉ

8.2.2018

Chateau Mcely je jedním z 2 000 zámků, kterými Čechy oplývají. A tak se může trendy hra na princezny a prince pro rok 2018 rozehrát. A co bude in? Rozhodně dekorace s geometrickými tvary a svatební dorty v mramorovém a kamenném designu. Šetřit se nebude ani světýlky a závěsnými dekoracemi.

Foto: Olga Siyanko, Strizhakova Svetlana

ZÁSNUBNÍ PRSTÝNEK Z LÁSKY NA CHATEAU MCELY?

16.1.2018

Zima je tu a s ní i dokonalá příležitost navléknout zásnubní prstýnek a čas na položení romantické otázky „Vezmeš si mě“ třeba pod zasněženým stromem na Chateau Mcely. Každé ano má svůj příběh a zámek pomáhá nezapomenutelné příběhy psát již 11. rokem.

Vezmi si mě…S láskou a navždy! Potřebujete jen tu pravou a prsten…

4.10.2017

Tomu nejkrásnějšímu okamžiku, kdy si dvě blízké duše řeknou ano, předchází stejně milá povinnost – výběr zásnubního a snubních prstenů. Ve světě, kde jsou vztahy více komplikované, se životní láska stává nadějí, optimistickým pohledem do budoucnosti a vírou v něco pevného a bezpečného.

Subscribe to RSS - Svatby