SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU CHATEAU MCELY

Redakce LUXUS.cz
18. Únor 2016
Zámecký hotel Chateau Mcely patří bezesporu mezi jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst stvořených pro vaši svatbu.

Chateau Mcely je eco chic pětihvězdičkový zámecký hotel, který se nachází ve Středních Čechách necelou hodinu jízdy z centra Prahy. Časopisem Dolce Vita byl vyhodnocen jako nejluxusnější butik hotel v České republice.

Můžete využít služeb svatební koordinátorky, která zajistí kompletní svatební servis a společně s vámi naplánují svatební den podle vašich představ tak, aby byl nezapomenutelný nejen pro vás, ale i pro vaše hosty. Abyste si svatební obřad užili zcela v soukromí a nebyli nikým nerušeni, lze zámek pronajmout exkluzivně a zcela uzavřít. Před svatebním dnem vám doporučíme rituály nejen v lázních MCELY BOUQUET SPA dle starých zvyklostí, na které se v dnešní době často zapomíná.

Jsou zde pro vás připraveny svatební balíčky určené pro malé komorní svatby do deseti osob až po exkluzivní svatby pro více než 100 osob. Svatební obřad uspořádaný v zámeckém parku je jednou z možností volby. Harmonogram svatebního dne mohou doplnit další z oblíbených aktivit pro zpestření svatebních oslav, které zámek nabízí. Můžete také využít jedinečnou možnost a strávit novomanželskou noc v jednom z luxusních apartmánů pětihvězdičkového zámeckého hotelu.

Firemní články