SVÁTEČNÍ ČAS NA CHATEAU MCELY

Redakce LUXUS.cz
15. Listopad 2016
Advent, Vánoce a navazující Silvestr. Sváteční závěr roku představuje vyvrcholení zámecké sezóny. Tým věnuje přípravám mimořádnou péči a výsledkem je přehlídka toho nejlepšího od designu, tradic až po vybrané lahůdky.

Po čtyři týdny se zámek zahalí do adventní výzdoby plné vůně jehličí, skořice a domácího vánočního cukroví. V sobotu 26. listopadu se hosté mohou těšit na adventní kreativní tvoření se zámeckou floristkou. Následně se slavnostně rozsvítí 7.500 žárovek na vánočním stromu a v celém anglickém parku. Po všech zákoutích se bude linout přes 750 metrů světelných řetězů. Na symbolické zahájení naváže druhý adventní víkend v sobotu 3. prosince každoroční charitativní koncert v podání souboru Musica festiva di Praga, jehož výtěžek je určen na pomoc místní farnosti.

Vánoce se ponesou v duchu českých svátečních tradic tak, jak je kdysi slavila místní aristokracie. Zámecký tým se postará o vše včetně nazdobeného vánočního stromečku v pokoji. Na Štědrý den je připravena tradiční čtyřchodová večeře a vánoční zvyky. Odpolední čekání na Ježíška zkrátí kreativní tvoření korálkových ozdob a zdobení vánočních ozdob či šálek čaje nebo kávy s domácím cukrovím.

Na Boží hod vánoční jsou připraveny jízdy kočárem s koňmi a individuální procházka po Svatojiřském lese, na Štěpána pak tradiční výroba závěsných krmítek pro ptáčky do zámeckého parku. Hosty jistě potěší i vánoční dárek v podobě zážitku v MCELY BOUQUET SPA.

Silvestrovská extravagance bude letos na téma James Bond. Bude se tančit, jíst lahůdky, pít dobré koktejly, holdovat hazardu a bavit se u tematického programu se závěrečným ohňostrojem. Vyvrcholením programu bude předpůlnoční živá show majitele zámku Jamese A. Cusumano, který se vrátí do své rokenrolové éry a do role Dina, frontmana bývalé americké kapely Royal Teens. Letošním oslavám bude kralovat luxusní BMW i8, které bude možné otestovat. Chvilku se tak budete moci cítit jako legendární James….

Firemní články