SVATÝ VALENTÝN S LIMITOVANOU EDICÍ MOËT ROSÉ IMPĖRIAL TIE-FOR-TWO

Redakce
14. Leden 2014
Čtenost článku je: 18184 [?]

Limitovaná edice Rosé Tie-For-Two Collection zve do světa stylové elegance. Tato specialita je ztělesněním podstaty renomovaného šampaňského domu Moët & Chandon. Na první pohled zaujme atraktivním designem se zajímavou interpretací jednoho z nejvýraznějších ikonických prvků této značky – proslulé černé „vázanky“ obtáčející hrdlo každé láhve šampaňského Moët & Chandon.

Kolekce Tie-For-Two s elegantní černou vázankou se výborně hodí pro nádherné chvíle ve dvou – šampaňské Moët Rosé Impérial svým nadčasovým půvabem pozvedne krásu okamžiků prožitých ve společnosti milované osoby. Její součástí je stojánek v podobě černé vázanky, který „objímá“ dvě jemně tvarované sklenky na šampaňské. Nechybí ani láhev zamilovaného šampaňského Moët Rosé Impérial a speciální knížečka určená pro osobní věnování nebo láskyplný vzkaz.

Šampaňské Moët & Chandon Rosé Impérial ve speciální limitované valentýnské edici Tie-For-Two bude v prodeji ve vybraných barech, kavárnách a restauracích, například v Bugsy’s baru.

www.moet.com

                        

MOET & CHANDON CHAMPAGNE