Svět 212 VIP se opět vrací! Tentokrát s představením nové pánské vůně 212 VIP Black

Redakce Luxus.cz
31. Říjen 2017
Svět 212 VIP expanduje představením nové vůně 212 VIP Black - pánské vůně plné smyslnosti, která se zrodila z revolucionářské kuráže domu Carolina Herrera a té nejexkluzivnější party. Té soukromé, pryč z očí veřejnosti – té, na které nikdo nesmí a nechce chybět.

212 VIP Black je návykový, svůdný a odvážný. Doprovází do divoké noci, vzdoruje konvencím, je plný překvapení a vzrušujících pocitů. Právě těch, které vás doprovází, když se vám do ruky dostane pozvánka na exkluzivní party nebo kouzlo, které se skrývá v ikonickém New Yorku. Noc, kdy je možné naprosto cokoliv!

Vůni, která odhaluje nositelův elegantní a dobrodružný charakter, vyvinul experimentální parfumér Carlos Benaim. Je složena ze sexy doteků ambry a pelyňku, smíchaná se snítkou levandule, která se setkává s teplými tóny vanilky a kůže. 212 VIP Black je elixír svůdnosti a neodolatelnosti. Je vyhrazena mužům, kteří se odváží jej nosit. Je poctou tvůrčí vlně New Yorku, poctou pravým VIP ve městě, které nikdy nespí.

Za novou filosofií 212 VIP se shromáždila skupina mladých talentů, kdy každý z nich přináší do této legendární značky dotek a část své podstaty a všichni dohromady tvoří „gang“. V jeho čele stojí charismatický Cameron Dallas, IT girl Hailey Baldwin a topmodelka Taylor Hill.

Kromě nich do této skupinky patří další jedinečné charaktery modelek, hudebníků a herců, k nimž patří Xavi Serrano, Pepe Barroso Jr., Lucas Satherley, Raury, Aidan Walsh, bratři Martinezovi, Steffy Argelich, Stav Strashko, Sonia Ben Ammar, Maria Borges a Inka Williams. Hrdiny této party svým ikonickým okem při focení kampaně zaznamenal Mario Testino.

DOUGLAS PARFUMERIE