SVĚTOVOU NOVINKU MEZI RELAXAČNÍMI KŘESLY NAJDETE V NATUZZI

Andrea Mevaldová
19. Květen 2016
Příjemné chvíle odpočinku si můžete užít v přelomovém křesle Re-Vive od Natuzzi. Zažijete nekonečný komfort a hodiny relaxace.

Lidské tělo je stvořeno k pohybu, proto je křeslo Re-vive inspirováno lidskými pohyby. A co toto nové křeslo umí? Umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy, stejně jako vy. V křesle si budete připadat jako ve stavu beztíže protože Re-vive umí podporovat i ty pohyby, které nevnímáte.

Toto intuitivní křeslo, funguje na rozdíl od jiných plynule a dokáže reagovat na pohyby vašeho těla a změnu těžiště. Přirozený a plynulý pohyb je zajištěn pomocí aktivních opěrek, které jsou senzitivní na tři druhy pohybů – otáčení, ohýbání a naklápění. Křeslo Re-vive je výsledkem spojení inovativní technologie a designové řemeslné práce.

V současné době si můžete vybrat z několika druhů prošívání a široké škály kůží i látek kolekce Natuzzi Italia, s taburetem či podhlavníkem. Natuzzi působí v oblasti krásného, stylového a pohodlného nábytku po dobu již více než 50 let. Více o křesle Re-vive a dalších designových produktech společnosti Natuzzi objevíte na stránkách www.natuzzi.cz.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor