Svícny od Decor Online krásně zútulní interiér každého moderního bytu

Redakce
12. Duben 2018
Internetový obchod Decor Online funguje již několik let a nabízí široký sortiment moderních doplňků od váz po úložné boxy. Najdete tu například hodiny, polštáře, talíře, mísy na ovoce, prostírání, hygienické pomůcky a jiné. Zajímavostí jsou designové svícny a stolní krby, které vám zútulní jakýkoliv moderní prostor, ať už v domě či v malém bytě.

Nechte se zlákat nabídkou ocelových či dřevěných svícnů. Zajímavě bude na vašem stole vypadat pětiramenný svícen Philippi – Copic z dílny Manfreda Jostmeiera, který je vyroben z leštěné oceli a měří 40 cm. Tento svícen mluví řečí moderních bytových doplňků. Zapalte až 5 svíček najednou a užijte si příjemný relax u vás doma.

Pokud hledáte něco nevšedního, vsaďte na olejovou lampu, tzv. stolní krb. V nabídce najdete například lampu Fire – Philippi o průměru 23 cm, vyrobenou z leštěné nerezové oceli, hliníku a skla. Dopřejte si zasloužený odpočinek a relax za přítomnosti přírodního světla. Vedle olejové lampy Philippi Fire zapomenete na všechny starosti. Lampa je dostatečně velká a proto vytváří příjemné teplo, které oceníte zejména v zimních měsících.

Obchod nabízí též inspiraci pro zařízení kancelářských prostorů či dárky pro obchodní partnery firem. Je také možné nechat si na firemní dárky gravírovat například obchodní logo. Na stránkách www.decoronline.cz je možné nahlédnout do vzorníku gravírování. Vysokou kvalitu zaručuje laser.