TAJEMSTVÍ KLUBU MAHARAL

01. Září 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13583

Jak si představujete dokonalý odpočinek? Je to podle vás dobré pobavení se s přáteli, nebo popovídání u sklenky a dobrého doutníčku o věcech, které právě hýbou světem?  Jistě, může to být i něco zcela jiného. Třeba preferujete spíše návštěvu nějaké výstavy, kde si s umělcem můžete podebatovat o jeho dílu. Či byste si raději poslechli nějakou zajímavou přednášku a dozvěděli se něco o tom, co je v Praze k vidění? Rádi si hrajete? Co tak si zahrát nějaké nevšední stolní hry? Ani to ne? Vy totiž patříte mezi ty, kteří rádi sbírají kuchařské triky v rámci jedinečných cooking show. Ale ani to není problém.

Máme pro vás tip.  A to dokonce i pro ty, jež hledají prostory, kde by mohli uspořádat pracovní meeting ve stylovém prostředí. Už nemusíte nic hledat. Všechno můžete zažít na jednom místě. Kde? V prostorách Maharal klubu v pražském hotelu Emblem. 

Do tohoto luxusního klubu jsou vítáni nejen hoteloví hosté, ale i členové klubu se svým doprovodem, a dále také ti, co se na jednu ze zdejších akcí přihlásí. Jednotlivé místnosti klubu si také můžete pronajmout pro jednání s obchodními partnery či pro soukromé party. Hosté zde mohou jednoduše pobýt, užít si volný čas podle svého, klidně jen s knihou a sklenkou vína.

Architektonicky se privátní klub Maharal člení do 5 zcela unikátních místností. Každá z prostor je zařízena zcela jinak, protože byla vytvořena ke zcela jinému účelu.

  • Elegantní recepci anebo uzavřenou konferenci pro 30 – 40 lidí je možné uspořádat v místnosti nesoucí název The Salon. Salon má stěny zdobené kůží a super pohodlné posezení zajišťují ikony mezi židlemi – polstrované Baxter chair.
  • Místnost Fumoir neboli Kuřárna má sice francouzský název, ovšem zařízena je v anglickém stylu a na své si zde přijdou hlavně milovníci doutníků. Jedná se o jedinou místnost v celém hotelu Emblem, kde je povoleno kouřit. A jste-li ve Fumoir častým hostem, můžete si zde pronajmout uzamykatelnou skříňku na alkohol a doutníky.
  • Za vtipným názvem The Pantry, česky Spižírna, se skrývá klubová místnost se zabudovanou varnou deskou a troubou. Využívá se pro kuchařské kurzy, show a kreativní workshopy. Na stěnách se zde střídají přehlídky nejrůznějších děl z oblasti vědy a umění.
  • Hravosti a dobré naději je zasvěcena místnost The Games Room. Pro volné chvíle jsou zde nachystány největší trháky z oblasti stolních her.  
  • Poslední z místností klubu Maharal je Drawing Room neboli výtvarný salonek. Má ideální rozměry pro privátní meetingy a diskuze. Vejde se sem maximálně 25 lidí a stejně jako ve velkém salonu, i zde jsou kožené stěny, měkká křesla Baxter. Součástí tohoto malého salonu je i 55 palcová tv obrazovka.

M členství

Hotel Emblem se snaží být místem, kde se propojuje místní pražská komunita s turisty a hosty z celého světa, jež jsou zde ubytováni. A nutno říct, že se jim to daří. „M členství“ je součástí této filozofie, a proto je i nehotelovým hostům nabízeno to nejlepší z hotelu Emblem. M členství obsahuje exkluzivní roční vstupy do klubu Maharal a lázní M Spa, volný přístup do fitness a do baru na střešní terase. Do určitých prostor si může M člen přivést svého hosta zdarma, do některých s výraznou slevou. Slevu obdrží M člen i na procedury a produkty v lázních M Spa anebo na pronájem hotelového pokoje či salonku v klubu Maharal. Jako bonus dostává účastník M členství volný pobyt na jednu noc v jednom z pokojů Queendom, včetně snídaně.

Cena ročního členství začíná na 25 000 korunách.

www.emblemprague.com

Galerie