TECHNIKA

Dell přichází s novými modely notebooků XPS 13 a XPS 15 2v1

28.2.2018

Společnost Dell má pro své zákazníky dva nové modely své oblíbené řady notebooků XPS. Tato řada získala více produktových ocenění než jakákoli jiná značka v historii společnosti. Nejnovější model DellXPS 13 ve verzi pro rok 2018 prošel řadou vylepšení.

360° kamera Vuze, která byla ve vesmíru, teď může být i Vaše!

19.2.2018

Akční VR kamera Vuze je jednou z mála kamer, které umí točit 360° videa ve 3D, s výsledným rozlišením 4K pro každé oko. Je vůbec jedinou kamerou, kterou nosili na hlavě kosmonauti. Pro své natáčení trojrozměrného VR dokumentu na ISS si ji totiž vybral televizní kanál National Geographic.

QuietComfort 35 wireless headphones II

Co zahýbe trhem sluchátek v roce 2018?

7.2.2018

Poslední studie, kterou zveřejnili analytici z IDC, předpokládá v následujících letech nárůst prodejů sluchátek ročně o více než 58 %. Co jsou podle odborníků ze společnosti BaSys CZ, specialistů na audio a video segment, nejaktuálnější vlastnosti, které si budou hledat cestu k uživatelům v roce 2018?

1JzrJqR4x2g

Nejdražší kryty na světě pro iPhone X vyrábí Gray

2.2.2018

Uživatelé smartphonu Apple iPhone X si jistě tuto nejdražší vlajkovou loď společnosti budou chtít dostatečně ochránit proti poškození. Kvalitní kryt je však může stát víc než samotný smartphone. Přesně tím případem je nejnovější kryt singapurkské luxusní značky Gray, který překonává cenu samotného iPhonu X.

KRUPS Evidence umí kávu jako málokdo

18.1.2018

Do řady kávovarů KRUPS Evidence se musíte zamilovat. Sám výrobce ji označuje za vlajkovou loď svých luxusních spotřebičů. Tyto kávovary získávají z kávových zrn to nejlepší a maximální rychlostí přenáší jejich chuť, vůni i každou nuanci aroma speciálních odrůd do vašeho šálku.

Na český trh vstupuje značka Sage

9.1.2018

Značka Sage je symbolem vysoké kvality, promyšleného designu, inovací a uživatelského komfortu. Od počátku letošního roku se s ní mohou setkat i zákazníci naší a Slovenské republiky. Zastupuje ji společnost Fast ČR, která patří mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

V Japonsku začali prodávat inteligentního robota Kirobo Mini

2.1.2018

Ve všech salónech Toyoty v Japonsku lze již nyní zakoupit okouzlujícího robota s názvem Kirobo Mini. Bezmála 20centimetrový přítel s umělou inteligencí a schopností přirozeně konverzovat je zmenšenou verzí Kiroba, prvního robota, který vedl přátelský rozhovor s člověkem ve vesmíru.

Subscribe to RSS - Technika