TECHNIKA

Bose a jeho reproduktory šířící zvuk do všech stran

29.9.2017

Značka Bose představuje ve světě akustiky významný pojem. Před několika měsíci představený audio systém domácího kina Bose Lifestyle 650 přišel s velmi malými reproduktory, které připomínají tvarem velkou rtěnku a šíří zvuk v celém jejich frekvenčním rozsahu do prostoru 360° kolem sebe. Jak toho inženýři v Bose dosáhli?

OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA

25.8.2017

Rodina televizorů Philips opět potvrdila, že díky kombinaci špičkového obrazu i provedení v jedinečném evropském designu patří k lídrům své kategorie, a těší se z dalšího ocenění. Tentokrát znovu zabodoval model 55POS9002 OLED, kterému odborná komise European Imaging and Sound Association’s (EISA) udělila cenu Best Buy OLED TV 2017 – 2018.

Nejvyšší řada televizorů Loewe bild 9: high-tech a umění

26.6.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu nejvyšší řadu televizorů této značky s označením bild 9. Design Bodo Sperlein vnáší do výrobků Loewe další dimenzi a dokazuje, že estetické prvky interiérového designu jsou dnes jedním z klíčových prvků domácí zábavy.

ASUS ZenFone Zoom S – fotomobil s dlouhou výdrží baterie

23.6.2017

ZenFone Zoom S ZE553KL byl uveden na některých zahraničních trzích pod názvem ZenFone 3 Zoom. Smartphone má duální 12Mpx zadní fotoaparát, který zvládá až 2,3násobný optický zoom. Telefon nabízí elegantní tenkou celokovovou konstrukci a baterii o kapacitě 5000 mAh s dlouhou výdrží.

Kamera Aurora ohlídá to nejcennější, co máte

15.6.2017

Společnost Zyxel Communications v dubnu představila interiérovou kameru Aurora, se kterou nikdy neztratíte přehled o dění v domácnosti. Full HD kamera Aurora s funkcí vidění při zhoršené viditelnosti v plných barvách monitoruje situaci v domácnosti během Vaší nepřítomnosti a v reálném čase zasílá upozornění do Vašeho mobilního telefonu.

Dyson AM09: Ochlazení v létě, příjemné teplo v zimě

13.6.2017

Letní měsíce jsou tady a každý z nás bude hledat aspoň nějaké místo, kde se zchladit. O tom, že nemusíte chodit daleko nebo hned instalovat klimatizaci vás přesvědčí nový ventilátor Dyson AM09 s inovativní technologií Jet Focus. Díky ní umí dokonale vychladit celou místnost nebo přímo osvěžit jen vás a jeho provoz je o 75 % tišší.

Subscribe to RSS - Technika