TECHNIKA

Pioneer představuje Hi-Res sluchátka pro náročné posluchače

5.12.2017

Uzavřená sluchátka Pioneer řady SE-MS tvoří zajímavou vstupní bránu do světa zvuku označovaného jako Hi-Res. Ve spojení s kvalitním zdrojem signálu zajišťují široký frekvenční rozsah, vynikající kvalitu reprodukce a odpovídající basový podkres v tradičním i bezdrátovém Bluetooth provedení.

SEXY FUSION ZA 100 BITCOINŮ TVOŘÍ DĚJINY

24.11.2017

Sexy Fusion, česká butiková značka zabývající se vývojem a zakázkovou výrobou exkluzivních designových audio systémů, s potěšením uvádí na trh mistrovské dílo designového audia, ceněného na 100 bitcoinů, které nese název Historická edice. Partnery značky Sexy Fusion byly Kinský Wood Design a Insight Home.

tw4jkyfY4HE

NOVÉ MIELE CENTER OTEVŘENO V HRADCI KRÁLOVÉ

7.11.2017

Miele Center Vlášek, již šestý český showroom pod značkou tohoto originálního konceptu prémiové značky elektrospotřebičů, bylo v pondělí 30. října slavnostně otevřeno v Hradci Králové. Zákazníci budou moci nové centrum oficiálně navštívit od poloviny listopadu.

Nemusíme sledovat bublinky, konvice to zvládnou za nás

7.11.2017

Káva je ráno pro spoustu lidí startérem do nového dne, další si pak povzbuzující nápoj dopřávají průběžně. Jiní ale přísahají na čaj, to že je ten pravý životabudič. Oba nápoje mají sice různé vyznavače, ale jedno společné – bez precizní přípravy nedosáhneme té ideální chuti a účinku.

Bose a jeho reproduktory šířící zvuk do všech stran

29.9.2017

Značka Bose představuje ve světě akustiky významný pojem. Před několika měsíci představený audio systém domácího kina Bose Lifestyle 650 přišel s velmi malými reproduktory, které připomínají tvarem velkou rtěnku a šíří zvuk v celém jejich frekvenčním rozsahu do prostoru 360° kolem sebe. Jak toho inženýři v Bose dosáhli?

OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA

25.8.2017

Rodina televizorů Philips opět potvrdila, že díky kombinaci špičkového obrazu i provedení v jedinečném evropském designu patří k lídrům své kategorie, a těší se z dalšího ocenění. Tentokrát znovu zabodoval model 55POS9002 OLED, kterému odborná komise European Imaging and Sound Association’s (EISA) udělila cenu Best Buy OLED TV 2017 – 2018.

Subscribe to RSS - Technika