Tefal Instant Control: snadné a výkonné napařování pro vyrovnání záhybů

Redakce
22. Prosinec 2017
Čtenost článku je: 12827 [?]
Naše redakce měla možnost vyzkoušet napařovač oděvů Tefal Instant Control IS8380.Výrobce slibuje, že tento napařovač rychle a účinně vyhlazuje záhyby a odstraňuje pachy, což můžeme potvrdit. Má patentovaný systém vertikální opory Press & Steam, který nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděv žehlit. Navíc tento systém drží napařované věci pevně na místě, takže je napařování skutečně rychlé. Přístroj se zahřeje již za 45 sekund, takže Vám také ušetří čas, který se při přípravě do práce či na večírek hodí.

Napařovač jsme vyzkoušeli na různé druhy látek a musíme říci, že všechny narovnal bez problémů. Má poměrně vysokou produkci páry, proto i ty výraznější záhyby pro něho nejsou problém. K tomu, aby narovnal všechny druhy látek, slouží 5 stupňů množství páry. Manipulace s ním je jednoduchá a brzy Vám přijde vše automatické. Tefal Instant Control IS8380 má vyjímatelnou nádržku na vodu o objemu 1,7 l. Díky její velikosti vydrží přístroj poměrně dlouhou dobu bez doplnění vody. Praktická je také odnímatelná základna, kterou oceníte při napařování dlouhých večerních nebo povlečení.

Napařovač je sice větší, ale je skladný. Snad nejvíce jsme jej ocenili při napařování košil, které po jeho použití nebyly vůbec zmačkané. Jeho přínos oceníte, když si Váš partner vybere tu či onu košili na poslední chvíli. Pouze napařovač vytáhnete ze skříně, zapnete a již za 45 sekund můžete napařovat. Jeho použití je skutečně rychlé a oproti rychlosti přežehlení žehličkou nesrovnatelné. Navíc narovná i ta místa na košili, která příliš vyžehlit nejdou.

A pokud stejně jako naše redaktorky nemusíte žehlení, budete s napařovačem spokojeni. Práce s ním je totiž mnohem jednodušší. Navíc je výškově nastavitelný, takže se s ním dobře pracuje každému člověku, bez ohledu na vzrůst. Sečteno a podtrženo – napařovač Tefal Instant Control IS8380 je skvělým doplňkem ke klasické žehličce. Prádlu dodá svěžest a vyhladí jej tak, jak klasická žehlička málokdy.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže